TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Let op: Spoilers!
Nog voor de twee van start gaan zegt bijrijder Jennifer al dat ze haar hart vasthoudt. En dat was duidelijk niet voor niets. Totale hysterie volgt in de auto als Andy niets meer ziet en het knopje van de ruitenwisser niet kan vinden. Wat volgt is een flinke klap.
Meteen komt iedereen toegesneld om het duo, dat zelfstandig uit de auto stapt, te helpen. Aan John Williams en een van de broertjes Coronel de taak om de andere kandidaten in te lichten over het ongeluk. "Er is een ongeluk gebeurd, maar gelukkig is het goed afgelopen. We hebben de ambulance hier gehad en dachten dat het veel erger zou zijn", aldus John. De kandidaten ogen uit het veld geslagen. "Het was een serieuze klapper. Ze zijn serieus goed beurs."
Als John vraagt wat er nu precies gebeurde, reageert Andy dat ze niks meer zagen omdat overal water kwam en hij dus niet op tijd de ruitenwisser aan had gezet.
Hoe de andere koppels het er vanavond vanaf brengen in deze slipproef zie je om 20:30 uur bij RTL 5.
Kopen of Slopen keert voorlopig niet terug op tv
13:14Weet jij echt alles van Winter Vol Liefde? Doe dan onze quiz
12:22Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr in verwachting van een tweeling
11:53Videoland deelt meer spannende beelden van het tweede seizoen van Máxima
11:33Terugkijken: Frits Sissing krijgt hoestbui tijdens finale Maestro