TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Let op: Spoilers!
Nog voor de twee van start gaan zegt bijrijder Jennifer al dat ze haar hart vasthoudt. En dat was duidelijk niet voor niets. Totale hysterie volgt in de auto als Andy niets meer ziet en het knopje van de ruitenwisser niet kan vinden. Wat volgt is een flinke klap.
Meteen komt iedereen toegesneld om het duo, dat zelfstandig uit de auto stapt, te helpen. Aan John Williams en een van de broertjes Coronel de taak om de andere kandidaten in te lichten over het ongeluk. "Er is een ongeluk gebeurd, maar gelukkig is het goed afgelopen. We hebben de ambulance hier gehad en dachten dat het veel erger zou zijn", aldus John. De kandidaten ogen uit het veld geslagen. "Het was een serieuze klapper. Ze zijn serieus goed beurs."
Als John vraagt wat er nu precies gebeurde, reageert Andy dat ze niks meer zagen omdat overal water kwam en hij dus niet op tijd de ruitenwisser aan had gezet.
Hoe de andere koppels het er vanavond vanaf brengen in deze slipproef zie je om 20:30 uur bij RTL 5.
Partnerbijdrage
Paniek bij De Bondgenoten na heftige val Salar: 'Heb je pijn?'
10:53Dit programma vervangt Urk! op SBS6
10:05Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro