TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Dat heeft Videoland dinsdag aan het ANP laten weten.
Er werden verschillende tekeningen op A3-formaat van Kees geveild. De eindstand is dat een kunstwerk van zijn ouderlijk huis 2.400 euro opgeleverd heeft. Het Statenlogement in Hoorn ging eruit voor 2.700 euro en het Scheepvaartmuseum in Amsterdam voor 4.600 euro. Het stadhuis van Gouda was de klapper van de veiling. Deze tekening ging voor 5.100 euro over de toonbank.
Het totaalbedrag gaat naar de organisatie HandicapNL. Zij helpen mensen met een beperking actief om het heft in eigen handen te nemen. Het geld van deze veiling wordt besteed aan meer kleinschalige woon-zorglocaties voor jongeren met een handicap.
De tekeningen van Kees werden ter gelegenheid van zijn nieuwe documentaire Kees Vliegt Uit aangeboden door Videoland op een veiling. De docu is sinds 2 april te zien op Videoland.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen