TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier werken worden te koop aangeboden ter gelegenheid van de première van de documentaire Kees Vliegt Uit op 2 april op Videoland, ook wel Wereld Autisme Dag.
Bieden kan via de website van het programma. Op de tekeningen van A3-formaat staan zijn ouderlijk huis, het Statenlogement in Hoorn, het stadhuis van Gouda en het Scheepvaartmuseum in Amsterdam.
De veiling staat vanaf vrijdagochtend online en sluit op 10 april. De opbrengsten gaan naar de Stichting HandicapNL, een organisatie die mensen met een beperking actief helpt om het heft in eigen handen te nemen.
In de documentaire Kees Vliegt Uit zien we hoe Kees het fijn vindt om zich terug te trekken in zijn eigen ideale wereld. En hoe die eruit ziet? Een wereld waarin niemand zijn neus ophaalt, ''hmm'' of ''doei'' zegt, waar we koude winters en koele zomers hebben en waar hij dagelijks mooie reizen maakt met zijn modeltrein en grachtenpanden natekent.
Partnerbijdrage
De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling