TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier werken worden te koop aangeboden ter gelegenheid van de première van de documentaire Kees Vliegt Uit op 2 april op Videoland, ook wel Wereld Autisme Dag.
Bieden kan via de website van het programma. Op de tekeningen van A3-formaat staan zijn ouderlijk huis, het Statenlogement in Hoorn, het stadhuis van Gouda en het Scheepvaartmuseum in Amsterdam.
De veiling staat vanaf vrijdagochtend online en sluit op 10 april. De opbrengsten gaan naar de Stichting HandicapNL, een organisatie die mensen met een beperking actief helpt om het heft in eigen handen te nemen.
In de documentaire Kees Vliegt Uit zien we hoe Kees het fijn vindt om zich terug te trekken in zijn eigen ideale wereld. En hoe die eruit ziet? Een wereld waarin niemand zijn neus ophaalt, ''hmm'' of ''doei'' zegt, waar we koude winters en koele zomers hebben en waar hij dagelijks mooie reizen maakt met zijn modeltrein en grachtenpanden natekent.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?