TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vier werken worden te koop aangeboden ter gelegenheid van de première van de documentaire Kees Vliegt Uit op 2 april op Videoland, ook wel Wereld Autisme Dag.
Bieden kan via de website van het programma. Op de tekeningen van A3-formaat staan zijn ouderlijk huis, het Statenlogement in Hoorn, het stadhuis van Gouda en het Scheepvaartmuseum in Amsterdam.
De veiling staat vanaf vrijdagochtend online en sluit op 10 april. De opbrengsten gaan naar de Stichting HandicapNL, een organisatie die mensen met een beperking actief helpt om het heft in eigen handen te nemen.
In de documentaire Kees Vliegt Uit zien we hoe Kees het fijn vindt om zich terug te trekken in zijn eigen ideale wereld. En hoe die eruit ziet? Een wereld waarin niemand zijn neus ophaalt, ''hmm'' of ''doei'' zegt, waar we koude winters en koele zomers hebben en waar hij dagelijks mooie reizen maakt met zijn modeltrein en grachtenpanden natekent.
In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum