TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Sportpresentator Tom Egbers is voorlopig niet meer te zien op televisie. Dat heeft een woordvoerder van de NOS woensdag laten weten aan het ANP. De afwezigheid van Egbers heeft te maken met de ontstane commotie na het Volkskrant-artikel, waarin hij beschuldigd wordt van grensoverschrijdend gedrag bij NOS Sport.
Volgens het Volkskrant-artikel zou Egbers een vrouwelijke collega, waarmee hij een affaire heeft gehad, geïntimideerd en gepest hebben. Voor het artikel werd gesproken met meer dan 30 (oud)medewerkers en het verhaal werd door diverse medewerkers bevestigd.
Naar aanleiding van het gepubliceerde stuk van de Volkskrant op vrijdag, besloot Egbers om zondag niet te presenteren en daarmee rust te bieden aan de redactie en het programma. Een woordvoerder van de NOS bevestigt woensdag dat het daar niet bij blijft en dat hij voorlopig niet op televisie verschijnt. Of er al een gesprek met hem is geweest en hoe het met hem gaat, is onduidelijk.
Na de publicatie liet de vrouw van Tom, Janke Dekker, van zich horen. Zo liet zij weten per direct terug te treden als voorzitter van meldpunt Mores. Dat is echter niet het enige dat zij meldt in een persoonlijk statement, ook gaat ze dieper in op het artikel van de Volkskrant. Dekker stelt dat het stuk 'onjuistheden bevat die ze wil rechtzetten'.
Ook laat ze het volgende weten in haar verklaring: ''Er was sprake van een affaire in een periode dat het niet goed ging met Tom. Dat was een wederkerige relatie waarbij ook de jonge vrouw initiatieven nam en bijvoorbeeld een grote hoeveelheid berichten aan mijn man verstuurde.''
Daarnaast schrijft ze dat de ontstane commotie beschadigend is voor haar, Tom en de kinderen. ''Ik wil mij op dit moment hard maken voor mijn gezin en man. Ik vind het heel erg dat wij de wond die wij vijftien jaar geleden als gezin hebben weten te helen nu, door een publiekelijk volkomen onjuiste verslaglegging, opengereten zien'', deelt ze in haar persbericht.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
