TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op NPO1 begint om 20:30 uur met de uitzending die wordt gepresenteerd door Rob Trip en Simone Weimans. Om 21.00 uur, als de stembureaus sluiten, wordt de eerste exitpoll bekendgemaakt. Daarna volgen de hele avond definitieve uitslagen uit verschillende gemeentes. Verslaggevers zijn overal in het land: zo staan ze bij zestien partijen, ze spreken kiezers en ze zijn bij het tellen van de stemmen.
Politiek duider Arjan Noorlander schuift ook aan, net als collega-analisten Xander van der Wulp en Marleen de Rooy.
Beau van Erven Dorens en Daphne Lammers presenteren de uitzending vanuit Studio ARTIS in Amsterdam. De uitslagen van de verkiezingen worden bijgehouden door presentator Antoin Peeters, die om 21.00 uur de eerste exitpoll bekendmaakt. Aan tafel zitten onder anderen politiek duider Fons Lambie, opiniepeiler Gijs Rademaker en burgemeester Ahmed Aboutaleb van Rotterdam.
Beau en Daphne schakelen met kiezers en verslaggevers van RTL Nieuws die door heel het land aanwezig zijn bij de bijeenkomsten van politieke partijen.
De uitzending start om 20.30 uur en duurt tot ver na middernacht.
Bij Vandaag Inside om 21:35 schuift Özcan Akyol aan als tafelgast. Merel Ek gaat op het grote scherm de uitslagen toelichten. In het programma wordt ook geschakeld met Hart van Nederland-verslaggevers als er ontwikkelingen zijn.
Hart van Nederland (22:35) is aanwezig bij de uitslagenavonden van de grootste partijen om verslag te doen.
De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk