TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Op NPO1 begint om 20:30 uur met de uitzending die wordt gepresenteerd door Rob Trip en Simone Weimans. Om 21.00 uur, als de stembureaus sluiten, wordt de eerste exitpoll bekendgemaakt. Daarna volgen de hele avond definitieve uitslagen uit verschillende gemeentes. Verslaggevers zijn overal in het land: zo staan ze bij zestien partijen, ze spreken kiezers en ze zijn bij het tellen van de stemmen.
Politiek duider Arjan Noorlander schuift ook aan, net als collega-analisten Xander van der Wulp en Marleen de Rooy.
Beau van Erven Dorens en Daphne Lammers presenteren de uitzending vanuit Studio ARTIS in Amsterdam. De uitslagen van de verkiezingen worden bijgehouden door presentator Antoin Peeters, die om 21.00 uur de eerste exitpoll bekendmaakt. Aan tafel zitten onder anderen politiek duider Fons Lambie, opiniepeiler Gijs Rademaker en burgemeester Ahmed Aboutaleb van Rotterdam.
Beau en Daphne schakelen met kiezers en verslaggevers van RTL Nieuws die door heel het land aanwezig zijn bij de bijeenkomsten van politieke partijen.
De uitzending start om 20.30 uur en duurt tot ver na middernacht.
Bij Vandaag Inside om 21:35 schuift Özcan Akyol aan als tafelgast. Merel Ek gaat op het grote scherm de uitslagen toelichten. In het programma wordt ook geschakeld met Hart van Nederland-verslaggevers als er ontwikkelingen zijn.
Hart van Nederland (22:35) is aanwezig bij de uitslagenavonden van de grootste partijen om verslag te doen.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer