TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Let op! Spoilers! Stop met lezen als je niet meer wil weten.
In de afleveringen van volgende week (op Videoland) is te zien dat Julian en Saskia Verduyn gaan scheiden. En dan komt de verhaallijn in een stroomversnelling. Saskia (Tamara Brinkman) is verliefd op de behandelend arts van dochter Demi en kiest ervoor om 'het uit te gaan zoeken' met de Duitse Dieter. En dat betekent dat ze haar spullen gaat pakken en op de trein stapt tot verdriet van kinderen Merel en Steef en vader Henk.
Volgens GTSTCourant "staat de deur staat altijd open" voor een terugkeer. Maar haar afscheid is inmiddels op Videoland te zien. Eerder dit jaar was ze ook een tijdje afwezig. In de serie ging Saskia met Demi naar Duitsland na het cliffhangerongeluk voor revalidatie. In het echt reisde ze met voormalig GTST-actrice Anouk Maas met een camper door Europa. Haar vertrek had toen te maken met de flexwet, maar dat is nu niet het geval.
Met het vertrek van Tamara en dus Saskia valt de familie Verduyn verder uit elkaar. Onlangs vertrok Demi Verduyn dus ook. Na haar revalidatie in het brandwondencentrum vertrok ze onlangs samen met haar vlam Jesse en zoontje Tom naar Marokko.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse