TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Let op! Spoilers! Stop met lezen als je niet meer wil weten.
In de afleveringen van volgende week (op Videoland) is te zien dat Julian en Saskia Verduyn gaan scheiden. En dan komt de verhaallijn in een stroomversnelling. Saskia (Tamara Brinkman) is verliefd op de behandelend arts van dochter Demi en kiest ervoor om 'het uit te gaan zoeken' met de Duitse Dieter. En dat betekent dat ze haar spullen gaat pakken en op de trein stapt tot verdriet van kinderen Merel en Steef en vader Henk.
Volgens GTSTCourant "staat de deur staat altijd open" voor een terugkeer. Maar haar afscheid is inmiddels op Videoland te zien. Eerder dit jaar was ze ook een tijdje afwezig. In de serie ging Saskia met Demi naar Duitsland na het cliffhangerongeluk voor revalidatie. In het echt reisde ze met voormalig GTST-actrice Anouk Maas met een camper door Europa. Haar vertrek had toen te maken met de flexwet, maar dat is nu niet het geval.
Met het vertrek van Tamara en dus Saskia valt de familie Verduyn verder uit elkaar. Onlangs vertrok Demi Verduyn dus ook. Na haar revalidatie in het brandwondencentrum vertrok ze onlangs samen met haar vlam Jesse en zoontje Tom naar Marokko.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los