TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Aan het begin van de avond wordt kort uitleg gegeven waarom Wilfred niet aanwezig is.
"Zijn zoontje had een ongeluk op het voetbalveld", aldus Sam. Voor de show is er altijd een kort voorpraatje tussen Johan Derksen en Wilfred Genee. En nu stond daar dus Sam Hagens. "Wie bent u en wat doet u hier?" "Ik ben Sam", lacht Sam. "Op het laatste moment kon Wilfred er niet bij zijn." Johan zegt te vrezen voor de toekomst van Vandaag Inside. "Jij helpt ieder programma om zeep", grapt Johan verwijzend naar het einde van HLF8.
Onlangs moest het programma Vandaag Inside ook al iemand aan tafel missen. Toen was het Johan Derksen die een flinke griep had. Wilfred wordt door de kijkers wel gemist, maar Sam doet het volgens hen goed.
@SamHvNL is een goede vervanger van @wilfredgenee @vandaaginside — Marcel Tazelaar ????? (@MarcelTazelaar) March 27, 2023
Gene vervangen is een helse klus. Wel stoer dat Sam het durft?? — Fiedeletetje (@fiedeletetje) March 27, 2023
Meer interactie tussen de gasten. Je doet het prima @SamHvNl. — suzan sarton (@SartonSuzan) March 27, 2023
Partnerbijdrage
Carlo Boszhard openhartig over verdrietige tijd: 'Het verdriet en ongeloof wisselen elkaar af'
07:52De TV van gisteren: Kijkers spotten Victor lookalike achter de bar in First Dates
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 september 2025
06:47Vanavond op TV: Rutger en de uitkeringstrekkers, Antoni van Leeuwenhoek - Over leven met kanker, 2012
19:27Máxima-acteurs Delfina Chaves en Martijn Lakemeier uit elkaar