TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Winfried Baijens presenteert Marathon van de Rotterdammers vanuit een café aan het Schouwburgplein en hij ontvangt daar hele bijzondere gasten. Behalve de meneer die we hierboven al beschreven, praat Winfried ook met een vrouw die voor het eerst deelneemt. En met de Rotterdammer die al 28 marathons heeft gelopen en hem nu, op z’n tachtigste, opnieuw loopt. Met z’n drie kleinzoons.
In het programma bekijkt Winfried ook wat er allemaal komt kijken bij de voorbereiding op een marathon. Hoe pep je jezelf op onderweg en hoe belangrijk is daarbij het publiek langs de kant? Wat is de rol van de bijna tweeduizend vrijwilligers? En hoe (on)gezond is het lopen van 42 kilometer en een beetje eigenlijk?
Marathon van de Rotterdammers wordt uitgezonden op NPO1 van 17:10 tot 17:52 uur tussen de finish van de Amstel Gold Race en het NOS Journaal van 18.00 uur.
De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance
10:00Rik van de Westelaken blikt vooruit op jubileumseizoen Wie Is de Mol?: 'Vol echo’s uit het verleden'