TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Voor Cornald is het op zijn beurt de twintigste keer dat hij het Songfestival becommentarieerd.
Jacqueline omschrijft het feit dat ze gevraagd is als 'een grote eer'. "Ik vond het direct een heel goed idee. Mijn leven draait al zo lang ik me kan herinneren om muziek en liedjes in welke vorm dan ook."
De zangeres volgt het liedjesfestijn al jaren. "Ik gaf vrolijk commentaar, maar dan thuis vanaf de bank. Extra bijzonder dus om het dit jaar vanuit Malmö te mogen doen naast Cornald, ik kijk er enorm naar uit!”
Cornald kijkt uit naar de samenwerking. "Ze is heel muzikaal, heeft -weet ik dankzij de selectiecommissievergaderingen- een open vizier, kan goed analyseren, volgt het songfestival al jaren, en, ook mooi: voor het eerst sinds 1977 zit er eindelijk weer een vrouw in het Nederlandse commentatorhok."
Oud-commentator Jan Smit is enthousiast over de keuze voor Jacqueline laat hij aan De Telegraaf weten. "Hartstikke goede keuze." Even later deelt hij bij Evers & Co op de radio: "Ik heb geen instemming gehad in de keuze voor mijn opvolger. Ik hoorde het net pas."
Jacqueline is voor het eerst te horen bij de eerste halve finale op 7 mei om 21.00 uur op NPO1. En ook op 9 en 11 mei tijdens de tweede halve finale en de grote finale.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland