TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Actueel
Voor Cornald is het op zijn beurt de twintigste keer dat hij het Songfestival becommentarieerd.
Jacqueline omschrijft het feit dat ze gevraagd is als 'een grote eer'. "Ik vond het direct een heel goed idee. Mijn leven draait al zo lang ik me kan herinneren om muziek en liedjes in welke vorm dan ook."
De zangeres volgt het liedjesfestijn al jaren. "Ik gaf vrolijk commentaar, maar dan thuis vanaf de bank. Extra bijzonder dus om het dit jaar vanuit Malmö te mogen doen naast Cornald, ik kijk er enorm naar uit!”
Cornald kijkt uit naar de samenwerking. "Ze is heel muzikaal, heeft -weet ik dankzij de selectiecommissievergaderingen- een open vizier, kan goed analyseren, volgt het songfestival al jaren, en, ook mooi: voor het eerst sinds 1977 zit er eindelijk weer een vrouw in het Nederlandse commentatorhok."
Oud-commentator Jan Smit is enthousiast over de keuze voor Jacqueline laat hij aan De Telegraaf weten. "Hartstikke goede keuze." Even later deelt hij bij Evers & Co op de radio: "Ik heb geen instemming gehad in de keuze voor mijn opvolger. Ik hoorde het net pas."
Jacqueline is voor het eerst te horen bij de eerste halve finale op 7 mei om 21.00 uur op NPO1. En ook op 9 en 11 mei tijdens de tweede halve finale en de grote finale.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien