TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Auteur en televisiepresentator Adriaan van Dis werd op 16 december 75 jaar. Een prima gelegenheid voor een mooi portret, vindt programmamaker Coen Verbraak.
In Adriaan van Dis, Een Wanhopig Optimist bezoeken de mannen mensen en plekken die een belangrijke rol speelden in het leven van Van Dis. Zo gaan ze naar Parijs, waar Van Dis een ontmoeting heeft met de ooit verbannen Zuid-Afrikaanse schrijver Breyten Breytenbach, die een groot voorbeeld voor hem is.
Ook zijn er gesprekken met de regisseur van zijn boekenprogramma, collega Geert Mak en uitgever Tilly Hermans. Uiteindelijk komt alles samen in Bergen aan Zee, waar nog steeds het migrantenhuis staat waar Van Dis zijn jeugd doorbracht en waar hij ook alvast zijn laatste rustplaats heeft uitgezocht.
Roos Moggré is klaar voor presentatieklus: 'Toen die kans voorbij kwam dacht ik: ik ben gek als ik het niet doe'
10:18Het Huis Anubis-acteur Ton Feil overleden: 'Een fijne man om mee samen te werken'
09:03Familie Hansler verlaat Seefeld definitief en zet vol in op Spaanse bar
08:10De TV van gisteren: Waardering voor Joy Beune in Studio Olimpico, kritische noten bij schaatsverslaggeving
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss