TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Auteur en televisiepresentator Adriaan van Dis werd op 16 december 75 jaar. Een prima gelegenheid voor een mooi portret, vindt programmamaker Coen Verbraak.
In Adriaan van Dis, Een Wanhopig Optimist bezoeken de mannen mensen en plekken die een belangrijke rol speelden in het leven van Van Dis. Zo gaan ze naar Parijs, waar Van Dis een ontmoeting heeft met de ooit verbannen Zuid-Afrikaanse schrijver Breyten Breytenbach, die een groot voorbeeld voor hem is.
Ook zijn er gesprekken met de regisseur van zijn boekenprogramma, collega Geert Mak en uitgever Tilly Hermans. Uiteindelijk komt alles samen in Bergen aan Zee, waar nog steeds het migrantenhuis staat waar Van Dis zijn jeugd doorbracht en waar hij ook alvast zijn laatste rustplaats heeft uitgezocht.
Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)
12:02Livestream: Jenning de Boo schaatst de 3000 meter tegen Joy Beune