TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Auteur en televisiepresentator Adriaan van Dis werd op 16 december 75 jaar. Een prima gelegenheid voor een mooi portret, vindt programmamaker Coen Verbraak.
In Adriaan van Dis, Een Wanhopig Optimist bezoeken de mannen mensen en plekken die een belangrijke rol speelden in het leven van Van Dis. Zo gaan ze naar Parijs, waar Van Dis een ontmoeting heeft met de ooit verbannen Zuid-Afrikaanse schrijver Breyten Breytenbach, die een groot voorbeeld voor hem is.
Ook zijn er gesprekken met de regisseur van zijn boekenprogramma, collega Geert Mak en uitgever Tilly Hermans. Uiteindelijk komt alles samen in Bergen aan Zee, waar nog steeds het migrantenhuis staat waar Van Dis zijn jeugd doorbracht en waar hij ook alvast zijn laatste rustplaats heeft uitgezocht.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen