TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Auteur en televisiepresentator Adriaan van Dis werd op 16 december 75 jaar. Een prima gelegenheid voor een mooi portret, vindt programmamaker Coen Verbraak.
In Adriaan van Dis, Een Wanhopig Optimist bezoeken de mannen mensen en plekken die een belangrijke rol speelden in het leven van Van Dis. Zo gaan ze naar Parijs, waar Van Dis een ontmoeting heeft met de ooit verbannen Zuid-Afrikaanse schrijver Breyten Breytenbach, die een groot voorbeeld voor hem is.
Ook zijn er gesprekken met de regisseur van zijn boekenprogramma, collega Geert Mak en uitgever Tilly Hermans. Uiteindelijk komt alles samen in Bergen aan Zee, waar nog steeds het migrantenhuis staat waar Van Dis zijn jeugd doorbracht en waar hij ook alvast zijn laatste rustplaats heeft uitgezocht.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek