Dionne Stax maakt portret over kroonprinses Amalia
Een achttiende verjaardag is sowieso een mijlpaal, maar dat geldt helemaal voor kroonprinses Amalia. Vanaf nu kan ze officieel koningin worden. Ook zal ze vaker naar voren treden en zich meer gaan voorbereiden op het koningschap.
Dionne Stax
In de special Amalia 18 jaar schetst Dionne Stax een portret van de kroonprinses. Hiervoor spreekt ze onder anderen met koningshuiskenner en journalist Rick Evers, met wie ze in Wassenaar terugkijkt op de jeugd van Amalia en vooruitblikt op haar toekomst.
Couturier Edouard Vermeulen vertelt hoe ze als negenjarig meisje meedacht over de jurk die ze droeg bij de inhuldiging van haar vader in 2013. Ook staatsrechtdeskundige Peter Rehwinkel, die een boek over Amalia schreef, en opvoedcoach Marina van der Wal komen aan het woord.

Alles over Pathé Thuis

We zijn benieuwd naar jouw ideeën!

Formule 1 volg je hier

Knokken geblazen: de beste actiefilms
Gerelateerd nieuws

Kim-Lian van der Meij blikt vooruit op The Passion Hemelvaart

Paul de Leeuw en Hans Kesting halen Ron Fresen op

Dit is waarom Busje Komt Zo vanavond niet te zien is

TV-show Sta op tegen Kanker in een nieuw jasje

Aandacht voor multiple sclerose in Tijd voor MAX
