TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een achttiende verjaardag is sowieso een mijlpaal, maar dat geldt helemaal voor kroonprinses Amalia. Vanaf nu kan ze officieel koningin worden. Ook zal ze vaker naar voren treden en zich meer gaan voorbereiden op het koningschap.
In de special Amalia 18 jaar schetst Dionne Stax een portret van de kroonprinses. Hiervoor spreekt ze onder anderen met koningshuiskenner en journalist Rick Evers, met wie ze in Wassenaar terugkijkt op de jeugd van Amalia en vooruitblikt op haar toekomst.
Couturier Edouard Vermeulen vertelt hoe ze als negenjarig meisje meedacht over de jurk die ze droeg bij de inhuldiging van haar vader in 2013. Ook staatsrechtdeskundige Peter Rehwinkel, die een boek over Amalia schreef, en opvoedcoach Marina van der Wal komen aan het woord.
De TV van gisteren: Make Up Your Mind houdt het goud in handen op noodlijdende zaterdagavond
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, vtwonen weer verliefd op je huis, Norbit
11:14B&B Vol Liefde-Arie geeft korte liefdesupdate nu hij samen met Caroline in Spanje is
10:37(Oud-GTST)-Acteur Alkan Cöklü wordt voor het eerst vader
10:07Fred uit B&B Vol Liefde stelt nieuwe liefde Jenny voor: 'Ze maakt het leven mooier'