TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat zou het spannender maken", zegt hij in de NU.nl-rubriek In de auto met over zijn medewerkers - waaronder sidekick Jan Versteegh - die hem 'wat meer uit zijn comfortzone mogen halen'.
"Als het op een gegeven moment te aardig wordt, denk ik: kom op, effe een prikkel, het moet wel leuk blijven", legt 'ie uit. "Het is niet conflict zoeken, maar wakker blijven. Ik vind het zelf ook leuk, als ik verrast word." Hij verbaast zich er ook over dat iedereen hem laat uitpraten. "Ik moet daar misschien iets van gaan zeggen. Ik hoop wel dat het snel verandert. Ze moeten niet denken dat de heilige Jozef aan tafel zit, maar uitspreken als ze het ergens niet mee eens zijn."
Of weer in de rol kruipen van de echt 'valse Albert' de oplossing is voor meer kijkcijfers? "Ik heb aan het begin tegen John (de Mol, red.) gezegd: 'Als jij iedere avond een valse, dwarse Albert wilt hebben, dan gaat dat niet gebeuren. Ik doe het niet op bestelling. Je krijgt de Albert die 57 is, die er nu is. Niet de Albert die twintig jaar geleden bij RTL Boulevard begon. Die is er niet meer'."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'