TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dat zou het spannender maken", zegt hij in de NU.nl-rubriek In de auto met over zijn medewerkers - waaronder sidekick Jan Versteegh - die hem 'wat meer uit zijn comfortzone mogen halen'.
"Als het op een gegeven moment te aardig wordt, denk ik: kom op, effe een prikkel, het moet wel leuk blijven", legt 'ie uit. "Het is niet conflict zoeken, maar wakker blijven. Ik vind het zelf ook leuk, als ik verrast word." Hij verbaast zich er ook over dat iedereen hem laat uitpraten. "Ik moet daar misschien iets van gaan zeggen. Ik hoop wel dat het snel verandert. Ze moeten niet denken dat de heilige Jozef aan tafel zit, maar uitspreken als ze het ergens niet mee eens zijn."
Of weer in de rol kruipen van de echt 'valse Albert' de oplossing is voor meer kijkcijfers? "Ik heb aan het begin tegen John (de Mol, red.) gezegd: 'Als jij iedere avond een valse, dwarse Albert wilt hebben, dan gaat dat niet gebeuren. Ik doe het niet op bestelling. Je krijgt de Albert die 57 is, die er nu is. Niet de Albert die twintig jaar geleden bij RTL Boulevard begon. Die is er niet meer'."
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside