TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik ben er nog nooit gaan zitten. Ik word ieder jaar – serieus, dat is echt waar – gevraagd of ik wil komen en ik doe het niet“, zei Albert in Shownieuws. De manier waarop BN’ers zich in het programma laten gaan, stuit Albert tegen de borst. “Wie weet is het achterhaald en is het van een paar jaar geleden, maar het was altijd het programma dat erom bekend stond dat mensen volgegoten werden met drank en dan allerlei dingen gingen roepen. Ik vind dat gewoon niet prettig.”
Toch kijkt Albert af en toe wel naar het programma met Paul de Leeuw. “Ik zeg niet dat ik het niet leuk vind, hè, maar het principe van het volgooien met drank vind ik erg.”
In de eerste aflevering van Ranking the Stars, die woensdagavond om 20.30 uur te zien is bij RTL5, nemen onder anderen Famke Louise, Henk Krol, Imanuelle Grives, Jörgen Raymann, Kjeld Nuis, Marc-Marie Huijbregts en Ryanne van Dorst elkaar op de hak.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij