TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik ben er nog nooit gaan zitten. Ik word ieder jaar – serieus, dat is echt waar – gevraagd of ik wil komen en ik doe het niet“, zei Albert in Shownieuws. De manier waarop BN’ers zich in het programma laten gaan, stuit Albert tegen de borst. “Wie weet is het achterhaald en is het van een paar jaar geleden, maar het was altijd het programma dat erom bekend stond dat mensen volgegoten werden met drank en dan allerlei dingen gingen roepen. Ik vind dat gewoon niet prettig.”
Toch kijkt Albert af en toe wel naar het programma met Paul de Leeuw. “Ik zeg niet dat ik het niet leuk vind, hè, maar het principe van het volgooien met drank vind ik erg.”
In de eerste aflevering van Ranking the Stars, die woensdagavond om 20.30 uur te zien is bij RTL5, nemen onder anderen Famke Louise, Henk Krol, Imanuelle Grives, Jörgen Raymann, Kjeld Nuis, Marc-Marie Huijbregts en Ryanne van Dorst elkaar op de hak.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'