TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik ben er nog nooit gaan zitten. Ik word ieder jaar – serieus, dat is echt waar – gevraagd of ik wil komen en ik doe het niet“, zei Albert in Shownieuws. De manier waarop BN’ers zich in het programma laten gaan, stuit Albert tegen de borst. “Wie weet is het achterhaald en is het van een paar jaar geleden, maar het was altijd het programma dat erom bekend stond dat mensen volgegoten werden met drank en dan allerlei dingen gingen roepen. Ik vind dat gewoon niet prettig.”
Toch kijkt Albert af en toe wel naar het programma met Paul de Leeuw. “Ik zeg niet dat ik het niet leuk vind, hè, maar het principe van het volgooien met drank vind ik erg.”
In de eerste aflevering van Ranking the Stars, die woensdagavond om 20.30 uur te zien is bij RTL5, nemen onder anderen Famke Louise, Henk Krol, Imanuelle Grives, Jörgen Raymann, Kjeld Nuis, Marc-Marie Huijbregts en Ryanne van Dorst elkaar op de hak.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'