TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bereid je voor op nieuwe talenten en krachtige optredens.
Lees ook: Zo gaat The Talent Scouts precies in zijn werk
De eerste aflevering van The Talent Scouts moet nog op televisie komen, maar nu al wordt de muzikale talentenjacht van Talpa vergeleken met The Voice of Holland. In beide shows zijn er namelijk geen juryleden, maar coaches (of in dit geval: scouts) die proberen de beste talenten in hun team te krijgen.
Waar The Talent Scouts zich alleen onderscheidt, is dat de bekende artiesten als Angela Groothuizen, Flemming, rapper Donnie, dj Nicky Romero en Tabitha de deelnemers niet kunnen overtuigen met mooie praatjes, maar door geld in te zetten. De scouts krijgen ieder 5.000 per auditie-aflevering om te investeren in nieuw Nederlands toptalent. Maar ze zijn gewaarschuwd: alleen de persoon die het meest geld biedt, mag een talent verwelkomen in zijn of haar team.
Wat dat voor invloed gaat hebben op de dynamiek, moet blijken. Uit de eerste onderstaande twee video's blijkt wel dat alle vijf de scouts behoorlijk fanatiek zijn.
The Talent Scouts is vanaf 8 juli iedere zaterdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel