TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bereid je voor op nieuwe talenten en krachtige optredens.
Lees ook: Zo gaat The Talent Scouts precies in zijn werk
De eerste aflevering van The Talent Scouts moet nog op televisie komen, maar nu al wordt de muzikale talentenjacht van Talpa vergeleken met The Voice of Holland. In beide shows zijn er namelijk geen juryleden, maar coaches (of in dit geval: scouts) die proberen de beste talenten in hun team te krijgen.
Waar The Talent Scouts zich alleen onderscheidt, is dat de bekende artiesten als Angela Groothuizen, Flemming, rapper Donnie, dj Nicky Romero en Tabitha de deelnemers niet kunnen overtuigen met mooie praatjes, maar door geld in te zetten. De scouts krijgen ieder 5.000 per auditie-aflevering om te investeren in nieuw Nederlands toptalent. Maar ze zijn gewaarschuwd: alleen de persoon die het meest geld biedt, mag een talent verwelkomen in zijn of haar team.
Wat dat voor invloed gaat hebben op de dynamiek, moet blijken. Uit de eerste onderstaande twee video's blijkt wel dat alle vijf de scouts behoorlijk fanatiek zijn.
The Talent Scouts is vanaf 8 juli iedere zaterdag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit