TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL bevestigde de rentree van Amber in een reactie aan Televizier.nl
Tussen 1997 en 2002 was Amber een vaste waarde in de serie als de rebelse tiener Anne die het haar moeder Kees (Simone Kleinsma) met haar gedrag niet makkelijk maakte. Na 2002 verdween Ambers personage langzaam maar zeker naar de achtergrond toen de serie na de dood van vader Ben (Rik Hoogendoorn) steeds meer ging draaien om Kees en buurvrouw Sonja.
Nu blijkt wat er van Anne is geworden: ze woont in Spanje waar Kees geregeld komt overwinteren. Maar dit winterseizoen komt Anne juist naar Nederland en dat betekent dat het volle bak is in huize Heistee. Anne heeft namelijk ook haar nieuwe vriend Pieter meegenomen. Iedereen vindt 't een aardige gozer, maar Annes broer Rudie (Tibor Lukács) kan haar nieuwe vlam niet uitstaan.
Amber heeft zelf na haar vertrek uit de comedyserie vooral in het theater gewerkt. Ze organiseerde kleinschalige Shakespeare voorstellingen en heeft zich ook gestort op regisseren, zo vertelde ze enkele jaren geleden aan RTL Boulevard in een terugblik op haar tijd in Kees & co.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'