TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL bevestigde de rentree van Amber in een reactie aan Televizier.nl
Tussen 1997 en 2002 was Amber een vaste waarde in de serie als de rebelse tiener Anne die het haar moeder Kees (Simone Kleinsma) met haar gedrag niet makkelijk maakte. Na 2002 verdween Ambers personage langzaam maar zeker naar de achtergrond toen de serie na de dood van vader Ben (Rik Hoogendoorn) steeds meer ging draaien om Kees en buurvrouw Sonja.
Nu blijkt wat er van Anne is geworden: ze woont in Spanje waar Kees geregeld komt overwinteren. Maar dit winterseizoen komt Anne juist naar Nederland en dat betekent dat het volle bak is in huize Heistee. Anne heeft namelijk ook haar nieuwe vriend Pieter meegenomen. Iedereen vindt 't een aardige gozer, maar Annes broer Rudie (Tibor Lukács) kan haar nieuwe vlam niet uitstaan.
Amber heeft zelf na haar vertrek uit de comedyserie vooral in het theater gewerkt. Ze organiseerde kleinschalige Shakespeare voorstellingen en heeft zich ook gestort op regisseren, zo vertelde ze enkele jaren geleden aan RTL Boulevard in een terugblik op haar tijd in Kees & co.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen