TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vader André en moeder Monique Westenberg moeten ieder 450 euro betalen omdat ze zijn veroordeeld voor leerplichtverzuim. De twee hadden afgelopen april toestemming gevraagd om destijds vijfjarige André junior mee op vakantie naar de Verenigde Staten te nemen. Dat vond de leerplichtambtenaar geen goed idee, maar André en Monique deden het toch. De school is daarop verplicht melding te doen bij de leerplichtambtenaar en dat gebeurde ook.
André en Monique waren aanwezig bij de zitting die achter gesloten deuren plaatsvond maar de twee vertrokken nog voor er een uitspraak was. In een eerder interview liet André al weten geen spijt te hebben van de overtreding omdat het een hele goeie vakantie was geweest.
De geldboete is in lijn met andere straffen voor een dergelijke misstap. Het draait allemaal om deze vakantie.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'