TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX gaat in het programma Het MAX Orkest op zoek naar muzikanten voor hun eigen orkest. Vijftigplussers met een passie voor muziek krijgen de kans om hun talent te laten zien. André van Duin gaat het programma presenteren en zal de muzikanten begeleiden op de achtergrond. Ook zal hij de kandidaten geruststellen als zij het podium mogen betreden.
''Of je nu speelt of luistert, muziek verbindt en raakt. Zowel op als naast het podium gebeurt er iets bijzonders. In Het MAX Orkest komen verhalen samen. Ik heb er zin in!'', aldus Van Duin.
De muzikanten die meedoen aan het programma moeten een plek zien te veroveren in het 23-koppige orkest, dat uiteindelijk zal schitteren tijdens een groots concert in een van de mooiste theaters van Nederland. Er worden nog steeds enthousiaste muzikanten gezocht voor het programma.
Het MAX Orkest is vanaf deze zomer op televisie te zien. De officiële startdatum is nog niet bekend.
Partnerbijdrage
Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS
08:07De TV van gisteren: Kijkers genieten volop van laatste Olympische race Kjeld Nuis
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, The voice of Holland, Spider-Man: Homecoming