TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX gaat in het programma Het MAX Orkest op zoek naar muzikanten voor hun eigen orkest. Vijftigplussers met een passie voor muziek krijgen de kans om hun talent te laten zien. André van Duin gaat het programma presenteren en zal de muzikanten begeleiden op de achtergrond. Ook zal hij de kandidaten geruststellen als zij het podium mogen betreden.
''Of je nu speelt of luistert, muziek verbindt en raakt. Zowel op als naast het podium gebeurt er iets bijzonders. In Het MAX Orkest komen verhalen samen. Ik heb er zin in!'', aldus Van Duin.
De muzikanten die meedoen aan het programma moeten een plek zien te veroveren in het 23-koppige orkest, dat uiteindelijk zal schitteren tijdens een groots concert in een van de mooiste theaters van Nederland. Er worden nog steeds enthousiaste muzikanten gezocht voor het programma.
Het MAX Orkest is vanaf deze zomer op televisie te zien. De officiële startdatum is nog niet bekend.
Roxeanne Hazes sloeg rol in The Passion meermaals af: 'Vond mezelf te jong'
09:04Terror Jaap is Barabbas in The Passion 2026: 'Een mooi einde van mijn mediacarrière'
08:35De TV van gisteren: kijkers gieren om overdreven acteerwerk van Geza Weisz in halve finale De Verraders
22:28Kijkers genieten van busjesgate in Mr Frank Visser Doet Uitspraak
19:48Van talkshowtafel naar gereedschapskist: Wilfred Genee gaat zelf klussen op tv