TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omroep MAX gaat in het programma Het MAX Orkest op zoek naar muzikanten voor hun eigen orkest. Vijftigplussers met een passie voor muziek krijgen de kans om hun talent te laten zien. André van Duin gaat het programma presenteren en zal de muzikanten begeleiden op de achtergrond. Ook zal hij de kandidaten geruststellen als zij het podium mogen betreden.
''Of je nu speelt of luistert, muziek verbindt en raakt. Zowel op als naast het podium gebeurt er iets bijzonders. In Het MAX Orkest komen verhalen samen. Ik heb er zin in!'', aldus Van Duin.
De muzikanten die meedoen aan het programma moeten een plek zien te veroveren in het 23-koppige orkest, dat uiteindelijk zal schitteren tijdens een groots concert in een van de mooiste theaters van Nederland. Er worden nog steeds enthousiaste muzikanten gezocht voor het programma.
Het MAX Orkest is vanaf deze zomer op televisie te zien. De officiële startdatum is nog niet bekend.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6