TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Angela geeft als voorbeeld het mobieltjesverbod dat deze week aan bod kwam in de show van Lubach. Hij pleitte voor een verbod en gisteren werd bekend dat Minister van Onderwijs Dennis Wiersma binnenkort met scholen gaat praten om een dergelijke maatregel te bespreken. 'Er is geen columnist, Kamerlid of satiricus die hem dat nadoet. Zelfs de heren van Even tot hier niet. En dat is ongekend knap', zo schrijft Angela.
Met zo'n mobieltjesverbod is ze het roerend eens, maar de columniste heeft wat moeite met een van de andere onderwerpen die Arjen Lubach deze week aan de kaak stelde. De gezondheidsrisico's van alcohol en de rol van de overheid. Want Angela lust zelf graag een wijntje. Gort over de Grens, waarin Ilja Gort de wijn ruim laat vloeien, was ineens een stuk minder leuk.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker