TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Angela geeft als voorbeeld het mobieltjesverbod dat deze week aan bod kwam in de show van Lubach. Hij pleitte voor een verbod en gisteren werd bekend dat Minister van Onderwijs Dennis Wiersma binnenkort met scholen gaat praten om een dergelijke maatregel te bespreken. 'Er is geen columnist, Kamerlid of satiricus die hem dat nadoet. Zelfs de heren van Even tot hier niet. En dat is ongekend knap', zo schrijft Angela.
Met zo'n mobieltjesverbod is ze het roerend eens, maar de columniste heeft wat moeite met een van de andere onderwerpen die Arjen Lubach deze week aan de kaak stelde. De gezondheidsrisico's van alcohol en de rol van de overheid. Want Angela lust zelf graag een wijntje. Gort over de Grens, waarin Ilja Gort de wijn ruim laat vloeien, was ineens een stuk minder leuk.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje