TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Angela geeft als voorbeeld het mobieltjesverbod dat deze week aan bod kwam in de show van Lubach. Hij pleitte voor een verbod en gisteren werd bekend dat Minister van Onderwijs Dennis Wiersma binnenkort met scholen gaat praten om een dergelijke maatregel te bespreken. 'Er is geen columnist, Kamerlid of satiricus die hem dat nadoet. Zelfs de heren van Even tot hier niet. En dat is ongekend knap', zo schrijft Angela.
Met zo'n mobieltjesverbod is ze het roerend eens, maar de columniste heeft wat moeite met een van de andere onderwerpen die Arjen Lubach deze week aan de kaak stelde. De gezondheidsrisico's van alcohol en de rol van de overheid. Want Angela lust zelf graag een wijntje. Gort over de Grens, waarin Ilja Gort de wijn ruim laat vloeien, was ineens een stuk minder leuk.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij