TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar tv-column windt Angela zich ditmaal op over het gesprek dat Eva had met Koffietijd-boegbeelden Loretta Schrijver en Pernille Lalau over de doorstart van het RTL-ochtendprogramma.
Na al het beladen coronanieuws was het item vooral bedoeld voor wat broodnodige luchtigheid. Daar had De Jong ook niets op tegen, maar dat Eva Koffietijd omschreef als een 'enorm succes' was haar tegen het zere been. Angela had de kijkcijfers er eens bijgepakt en vond dat gemiddeld 132.000 kijkers per dag nu niet direct dat predikaat verdiende.
Angela vond ook dat Eva geheel kritiekloos haar twee RTL-collega's liet oreren over de Koffietijd kijker en het feit dat ze graag verbinding maken met iedereen. Dat vond De Jong wat veel eer: "Voor de goede orde: we hebben het dus over een show waarin een kok iets kookt, een visagist make-uptips geeft, een BN’er zijn nieuwe waar aanprijst en de resterende zendtijd gevuld is met promoprietpraat voor de Postcode Loterij."
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten