TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar tv-column windt Angela zich ditmaal op over het gesprek dat Eva had met Koffietijd-boegbeelden Loretta Schrijver en Pernille Lalau over de doorstart van het RTL-ochtendprogramma.
Na al het beladen coronanieuws was het item vooral bedoeld voor wat broodnodige luchtigheid. Daar had De Jong ook niets op tegen, maar dat Eva Koffietijd omschreef als een 'enorm succes' was haar tegen het zere been. Angela had de kijkcijfers er eens bijgepakt en vond dat gemiddeld 132.000 kijkers per dag nu niet direct dat predikaat verdiende.
Angela vond ook dat Eva geheel kritiekloos haar twee RTL-collega's liet oreren over de Koffietijd kijker en het feit dat ze graag verbinding maken met iedereen. Dat vond De Jong wat veel eer: "Voor de goede orde: we hebben het dus over een show waarin een kok iets kookt, een visagist make-uptips geeft, een BN’er zijn nieuwe waar aanprijst en de resterende zendtijd gevuld is met promoprietpraat voor de Postcode Loterij."
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd