TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar tv-column windt Angela zich ditmaal op over het gesprek dat Eva had met Koffietijd-boegbeelden Loretta Schrijver en Pernille Lalau over de doorstart van het RTL-ochtendprogramma.
Na al het beladen coronanieuws was het item vooral bedoeld voor wat broodnodige luchtigheid. Daar had De Jong ook niets op tegen, maar dat Eva Koffietijd omschreef als een 'enorm succes' was haar tegen het zere been. Angela had de kijkcijfers er eens bijgepakt en vond dat gemiddeld 132.000 kijkers per dag nu niet direct dat predikaat verdiende.
Angela vond ook dat Eva geheel kritiekloos haar twee RTL-collega's liet oreren over de Koffietijd kijker en het feit dat ze graag verbinding maken met iedereen. Dat vond De Jong wat veel eer: "Voor de goede orde: we hebben het dus over een show waarin een kok iets kookt, een visagist make-uptips geeft, een BN’er zijn nieuwe waar aanprijst en de resterende zendtijd gevuld is met promoprietpraat voor de Postcode Loterij."
Vandaag Inside en De Oranjezomer naar Curaçao: wat kun je verwachten?
09:08Paul de Leeuw gaat We Zijn Er Bijna! niet presenteren
07:59De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild