TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Winter vol Liefde houdt de gemoederen flink bezig
Monique, de veelbesproken moeder van Mike, die helemaal uit zichzelf de berg opkwam met wat drankjes voor haar zoon en zijn dates. Dat was onlangs te zien in het programma maar Angela de Jong gelooft niet dat dat spontaan gebeurde, ze denkt dat het allemaal in scène is gezet door de makers.
In de AD Mediapodcast laat Dennis Jansen echter weten dat het allemaal écht zo gegaan is en dat dit idee echt van de moeder van Mike kwam.Hij heeft er zelfs over gebeld met RTL: 'Ze hebben bezworen dat dat niet zo geregeld is. Die vrouw verzint alles zelf. Ze laten alles zoals het is.'
Angela gelooft daar echter he-le-maal niets van en noemt haar AD-collega zelfs naïef: 'Ze stonden daar geheel toevallig even te genieten van het uitzicht en kijk eens daarachter in beeld zien we precies heel keurig die moeder in beeld komen met die sneeuwscooter. Natuurlijk geloof ik dat niet. Komop.' Ze denkt dat de productie van Winter Vol Liefde hier een helpende hand heeft toegestoken.
Winter vol Liefde is iedere werkdag om 20:30 uur te zien op RTL4. De AD Mediapodcast verschijnt iedere dinsdag.
Deze films en series brengen je helemaal in de stemming voor de Olympische Winterspelen
13:32Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen