TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In haar column in het AD haalt ze genadeloos uit naar het nieuwbakken duo van Op1, dat de talkshow op vrijdagavond leidt.
De Jong heeft met name kritiek op de interviewskills van Joosten en De Leeuw. "Je kunt een hoop van hen zeggen – dat de één een lekker kwisje kan presenteren bijvoorbeeld en de ander kampioen gekke bekken trekken is – maar een stevig interview hoort niet direct bij hun kerncompetenties", zo schrijft De Jong.
De columniste heeft overigens ook een oplossing voor het probleem dat zij ziet. Volgens haar moet Jeroen Pauw weer op de late avond op NPO 1. "En niet alleen op vrijdagavond. Een journalistieke talkshow is geen opvangplek voor werkloze tv-komieken. [...] Het vraagt vakmanschap, dat te weinig wordt getoond op de late avond van NPO 1", oordeelt ze keihard.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026