TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder konden de tv-columniste van het AD en de mannen van VI Vandaag prima door een deur maar na The Voice-rel ging het mis. Angela was heel kritisch over John de Mol terwijl Johan het juist voor hem opnam. En dus noemde zij hem een hielenlikker en hij vond dat ze geen tegengas kon hebben. Vervolgens zegde Angela haar bezoek aan VI Vandaag af omdat ze vond 'dat ze daar op dat moment niet op haar plaats zat.'
Maar we zijn nu een paar weken verder en nu durft Angela het wel aan. Dat zou best eens voor vuurwerk kunnen zorgen aan tafel.
VI Vandaag is iedere werkdag om 21:30 uur te zien op SBS6. Vanavond hebben Johan, René, Wilfred en Angela wel zware concurrentie van Ajax dat op hetzelfde tijdstip tegen Benfica speelt in de Champions League.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson