TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder konden de tv-columniste van het AD en de mannen van VI Vandaag prima door een deur maar na The Voice-rel ging het mis. Angela was heel kritisch over John de Mol terwijl Johan het juist voor hem opnam. En dus noemde zij hem een hielenlikker en hij vond dat ze geen tegengas kon hebben. Vervolgens zegde Angela haar bezoek aan VI Vandaag af omdat ze vond 'dat ze daar op dat moment niet op haar plaats zat.'
Maar we zijn nu een paar weken verder en nu durft Angela het wel aan. Dat zou best eens voor vuurwerk kunnen zorgen aan tafel.
VI Vandaag is iedere werkdag om 21:30 uur te zien op SBS6. Vanavond hebben Johan, René, Wilfred en Angela wel zware concurrentie van Ajax dat op hetzelfde tijdstip tegen Benfica speelt in de Champions League.
Het sprintweekend op het Circuit of the Americas brengt de Formule 1-actie in een compact jasje tijdens de GP van de Verenigde Staten: slechts één vrije training, gevolgd door sprintkwalificatie op vrijdag, de sprintrace en reguliere kwalificatie op zaterdag, en de grote race op zondagavond. Daarnaast staat er veel op het spel voor de coureurs in Austin.
Gerard Joling denkt nog lang niet aan stoppen: 'Zolang mijn lichaam en stem het volhouden'
10:00Bente Fokkens blikt terug op haar Beste Zangers-deelname: 'Schrok een beetje van hoe lief de kijkers zijn'
09:07De TV van gisteren: Slimste Mens scoort, kijkcijferrecord voor Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Alle remmen los!, Charlotte's Web
18:52Krijgen Petra en Lieske uit B&B Vol Liefde een eigen tv-programma?