TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zwart verklaart in gesprek met het AD waarom ze al na zes maanden besloten heeft plaats te maken bij Blauw bloed. Ze kwam tot de conclusie dat ze niet de juiste match was met het programma.
Ondanks een voorliefde voor royals en een naar eigen zeggen gedegen voorbereiding slaagde Zwart er niet in haar draai te vinden bij het programma. In gesprek met het AD verklaart ze dat ze te weinig tijd had om Blauw bloed te combinerenmet haar andere programma's Zing en Handen aan de couveuse.
Zwart houdt daarom de eer aan zichzelf en maakt plaats voor Tirza van der Graaf. Ze was al werkzaam bij het programma, eerst als redacteur en later ook op camera. Zwart voorspelt een gouden toekomst voor Tirza: "Tirza heeft mij een paar keer vervangen. Als ik haar thuis vanaf de bank zag, dacht ik: dit past zoveel beter. Zij is een grotere royalfan dan ik. En dat willen de fans van Blauw bloed ook liever zien, denk ik."
Blauw bloed keerde begin dit jaar in een vernieuwd format terug op de buis. Jeroen Snel, in het verleden zowel drijvende kracht als gezicht van de show, was korte tijd als deskundige naast Anne-Mar te zien, maar hij kon niet wennen aan zijn nieuwe rol en vertrok na enige weken vrijwillig bij zowel het programma als de omroep.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie