TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zwart verklaart in gesprek met het AD waarom ze al na zes maanden besloten heeft plaats te maken bij Blauw bloed. Ze kwam tot de conclusie dat ze niet de juiste match was met het programma.
Ondanks een voorliefde voor royals en een naar eigen zeggen gedegen voorbereiding slaagde Zwart er niet in haar draai te vinden bij het programma. In gesprek met het AD verklaart ze dat ze te weinig tijd had om Blauw bloed te combinerenmet haar andere programma's Zing en Handen aan de couveuse.
Zwart houdt daarom de eer aan zichzelf en maakt plaats voor Tirza van der Graaf. Ze was al werkzaam bij het programma, eerst als redacteur en later ook op camera. Zwart voorspelt een gouden toekomst voor Tirza: "Tirza heeft mij een paar keer vervangen. Als ik haar thuis vanaf de bank zag, dacht ik: dit past zoveel beter. Zij is een grotere royalfan dan ik. En dat willen de fans van Blauw bloed ook liever zien, denk ik."
Blauw bloed keerde begin dit jaar in een vernieuwd format terug op de buis. Jeroen Snel, in het verleden zowel drijvende kracht als gezicht van de show, was korte tijd als deskundige naast Anne-Mar te zien, maar hij kon niet wennen aan zijn nieuwe rol en vertrok na enige weken vrijwillig bij zowel het programma als de omroep.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten