TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL-programmadirecteur Peter van der Vorst is in zijn nopjes met de komst van Lubach, zo vertelt hij aan NU.nl. "Ik ben superblij dat we nu officieel kunnen bevestigen dat Arjen Lubach en zijn team naar RTL komen om een dagelijks satirisch nieuwsprogramma te maken."
Lubach vertelt later op in de middag op Radio 1 wat hij precies gaat doen bij RTL. Het wordt een nieuw programma op maandag tot en met donderdag om 22.00 uur. In de weken dat Lubach zijn programma maakt, is om die reden de talkshow die RTL ook uitzendt dan om 22.30 uur te zien. Wanneer Lubach geen uitzending heeft, is de talkshow weer om 22.00 uur te zien. "Ik ben er trots op dat we met de komst van Arjen onze programmering op RTL 4 én Videoland nog verder kunnen versterken", zegt directeur Peter van der Vorst daarbij.
De eerste aflevering is in het voorjaar van 2025 te zien via RTL 4 en Videoland.
Op vrijdag dook er plots een humoristische Instagram-video op waarin Lubach te maken krijgt met een 'overstapcoach'. Wie die coach is wordt duidelijk als je de video bekijkt.
De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten