TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Lubach is al een aantal keer viral gegaan. De programmamaker en presentator houdt wel van wat reuring en daar zorgt hij nu voor met een post op Instagram.
Maandag plaatste Lubach, die aan het genieten is van de zomerstop na Zondag met Lubach, een afbeelding met daarop alleen maar de tekst ‘eenentwintig augustus’. Waarop zou de winnaar van de Gouden Televizier-Ring doelen?
Volgers speculeren wat af en een van de meest geplaatste commentaren is dat 21 augustus de startdatum is van het nieuwe seizoen van Zondag met Lubach. Er is alleen één probleem; 21 augustus valt op een vrijdag.
Ook denken fans dat de post te maken heeft met Wie is de Mol?, het programma waar de 40-jarige Lubach in 2010 aan meedeed. Van het populaire programma werd eerder al een extra seizoen aangekondigd en wellicht doen er oud-kandidaten mee. We houden het in de gaten!
Waldemar Torenstra speelt pikante rol in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
11:10De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?