TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Lubach is al een aantal keer viral gegaan. De programmamaker en presentator houdt wel van wat reuring en daar zorgt hij nu voor met een post op Instagram.
Maandag plaatste Lubach, die aan het genieten is van de zomerstop na Zondag met Lubach, een afbeelding met daarop alleen maar de tekst ‘eenentwintig augustus’. Waarop zou de winnaar van de Gouden Televizier-Ring doelen?
Volgers speculeren wat af en een van de meest geplaatste commentaren is dat 21 augustus de startdatum is van het nieuwe seizoen van Zondag met Lubach. Er is alleen één probleem; 21 augustus valt op een vrijdag.
Ook denken fans dat de post te maken heeft met Wie is de Mol?, het programma waar de 40-jarige Lubach in 2010 aan meedeed. Van het populaire programma werd eerder al een extra seizoen aangekondigd en wellicht doen er oud-kandidaten mee. We houden het in de gaten!
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger