TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS komt met een nieuw programma op televisie, dat draait om oud-sporters en hun kinderen. In Born Winners vormen zij duo's met elkaar die uitdagingen aangaan en hun persoonlijke verhalen delen.
Dat meldt het AD.
Het programma Born Winners kent tal van verschillende sportieve opdrachten. Denk daarbij aan bijvoorbeeld kano-polo racen, duiken, een biatlon of boogschieten. De finale wordt uiteindelijk gespeeld tussen drie duo's in het Olympisch Stadion.
In Born Winners maken bekende gezichten hun opwachting. Zo doet voormalig voetballer Regi Blinker samen met zijn dochter Jackie mee. Oud hockeyer Teun De Nooijer betreedt het strijdveld samen met zijn dochter Lilli. Daarnaast gaan kijkers ook oud-wielrenner Erik Breukink en dochter Kim in actie zien, evenals oud-topschaatser Falko Zandstra en dochter Mirthe. Bovendien doen oud-zwemster Annemarie Verstappen en zoon Sebastien en oud-judoka Dennis van der Geest met zoon Björn mee.
De presentatie van het nieuwe programma ligt in handen van Hila Noorzai. Marianne Timmer neemt de rol van scheidsrechter op zich.
De gloednieuwe show Born Winners gaat op maandag 13 november van start bij AVROTROS en wordt geproduceerd door EndemolShine Nederland.
Partnerbijdrage
Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower
08:25De TV van gisteren: 'Over Mijn Lijk is bijna niet te kijken, zo heftig'
06:00Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)