TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS komt met een nieuw programma op televisie, dat draait om oud-sporters en hun kinderen. In Born Winners vormen zij duo's met elkaar die uitdagingen aangaan en hun persoonlijke verhalen delen.
Dat meldt het AD.
Het programma Born Winners kent tal van verschillende sportieve opdrachten. Denk daarbij aan bijvoorbeeld kano-polo racen, duiken, een biatlon of boogschieten. De finale wordt uiteindelijk gespeeld tussen drie duo's in het Olympisch Stadion.
In Born Winners maken bekende gezichten hun opwachting. Zo doet voormalig voetballer Regi Blinker samen met zijn dochter Jackie mee. Oud hockeyer Teun De Nooijer betreedt het strijdveld samen met zijn dochter Lilli. Daarnaast gaan kijkers ook oud-wielrenner Erik Breukink en dochter Kim in actie zien, evenals oud-topschaatser Falko Zandstra en dochter Mirthe. Bovendien doen oud-zwemster Annemarie Verstappen en zoon Sebastien en oud-judoka Dennis van der Geest met zoon Björn mee.
De presentatie van het nieuwe programma ligt in handen van Hila Noorzai. Marianne Timmer neemt de rol van scheidsrechter op zich.
De gloednieuwe show Born Winners gaat op maandag 13 november van start bij AVROTROS en wordt geproduceerd door EndemolShine Nederland.
True Crime Today verhuist naar later tijdstip op NET5
09:36Het is officieel: Videoland mag Viaplay overnemen
08:03De TV van gisteren: De Hanslers-kijkers hebben het gehad met Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 26 t/m donderdag 29 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne