TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Amsterdam en Rotterdam trekt Beau van Ervan Dorens dit keer de randstad uit voor een nieuwe reeks van zijn daklozenprogramma The Project.
“Ik ben alweer drie maanden bezig met een nieuw daklozenprogramma. Dat speelt zich deze keer helemaal buiten de Randstad af.", vertelt Beau dinsdag in De Telegraaf.
Als reden voor deze ‘verhuizing’ noemt de meest recente winnaar van de Gouden Televizier-Ring dat Hilversum teveel programma’s maakt vanuit Amsterdam of Rotterdam. “En hooguit een klein beetje Utrecht. Ik wilde dat eens anders aanpakken.”
In welke steden RTL-ster Beau aan het werk is met daklozen, vertelt hij nog niet. Het Brabants dagblad wist echter al te melden dat hij in ieder geval in Tilburg met de daar bekende dakloze Rigo optrekt.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties