TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Amsterdam en Rotterdam trekt Beau van Ervan Dorens dit keer de randstad uit voor een nieuwe reeks van zijn daklozenprogramma The Project.
“Ik ben alweer drie maanden bezig met een nieuw daklozenprogramma. Dat speelt zich deze keer helemaal buiten de Randstad af.", vertelt Beau dinsdag in De Telegraaf.
Als reden voor deze ‘verhuizing’ noemt de meest recente winnaar van de Gouden Televizier-Ring dat Hilversum teveel programma’s maakt vanuit Amsterdam of Rotterdam. “En hooguit een klein beetje Utrecht. Ik wilde dat eens anders aanpakken.”
In welke steden RTL-ster Beau aan het werk is met daklozen, vertelt hij nog niet. Het Brabants dagblad wist echter al te melden dat hij in ieder geval in Tilburg met de daar bekende dakloze Rigo optrekt.
Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen
11:16Dit is wanneer de finale van Married at First Sight te zien is
10:00Geraldine Kemper deelt haar tv-tips: 'Ik heb abonnementen op zowat alle streamingdiensten'
09:46Keren Tamara Elbaz en Maria Tailor terug in The Real Housewives of Amsterdam?
08:07Welk programma vervangt Undercover in Nederland op SBS6?