TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Amsterdam en Rotterdam trekt Beau van Ervan Dorens dit keer de randstad uit voor een nieuwe reeks van zijn daklozenprogramma The Project.
“Ik ben alweer drie maanden bezig met een nieuw daklozenprogramma. Dat speelt zich deze keer helemaal buiten de Randstad af.", vertelt Beau dinsdag in De Telegraaf.
Als reden voor deze ‘verhuizing’ noemt de meest recente winnaar van de Gouden Televizier-Ring dat Hilversum teveel programma’s maakt vanuit Amsterdam of Rotterdam. “En hooguit een klein beetje Utrecht. Ik wilde dat eens anders aanpakken.”
In welke steden RTL-ster Beau aan het werk is met daklozen, vertelt hij nog niet. Het Brabants dagblad wist echter al te melden dat hij in ieder geval in Tilburg met de daar bekende dakloze Rigo optrekt.
Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'