TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na Amsterdam en Rotterdam trekt Beau van Ervan Dorens dit keer de randstad uit voor een nieuwe reeks van zijn daklozenprogramma The Project.
“Ik ben alweer drie maanden bezig met een nieuw daklozenprogramma. Dat speelt zich deze keer helemaal buiten de Randstad af.", vertelt Beau dinsdag in De Telegraaf.
Als reden voor deze ‘verhuizing’ noemt de meest recente winnaar van de Gouden Televizier-Ring dat Hilversum teveel programma’s maakt vanuit Amsterdam of Rotterdam. “En hooguit een klein beetje Utrecht. Ik wilde dat eens anders aanpakken.”
In welke steden RTL-ster Beau aan het werk is met daklozen, vertelt hij nog niet. Het Brabants dagblad wist echter al te melden dat hij in ieder geval in Tilburg met de daar bekende dakloze Rigo optrekt.
Jordy wint 105.000 euro in De Bondgenoten: 'Dit ga ik er mee doen'
11:38Beau lijkt van de aardbodem verdwenen na abrupt vertrek uit De Bondgenoten
11:26GTST-ster door rug gegaan: fysio naar de set
11:13De Bondgenoten: 'Diederik, heb jij een speciale agenda met Anouk?'
10:25Weerbericht: zo warm wordt het deze week