TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Majoor Bosshardtprijs is in 2006 in het leven geroepen om het leven en werk van Majoor Alida Bosshardt van het Leer des Heils te herdenken. De prijs gaat ieder jaar naar iemand die anderen helpt een beter leven te krijgen. Dat geldt zeker voor Beau van Erven Dorens die in The Amsterdam project en The Rotterdam project alles in het werk stelt om de daklozen weer terug in de maatschappij te krijgen.
Eerder kregen Linda de Mol, Angela Schijf, Marco Borsato, Erben Wennemars en Prinses Laurentien al een Majoor Bosshardtprijs voor hun goede werken.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden