TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Majoor Bosshardtprijs is in 2006 in het leven geroepen om het leven en werk van Majoor Alida Bosshardt van het Leer des Heils te herdenken. De prijs gaat ieder jaar naar iemand die anderen helpt een beter leven te krijgen. Dat geldt zeker voor Beau van Erven Dorens die in The Amsterdam project en The Rotterdam project alles in het werk stelt om de daklozen weer terug in de maatschappij te krijgen.
Eerder kregen Linda de Mol, Angela Schijf, Marco Borsato, Erben Wennemars en Prinses Laurentien al een Majoor Bosshardtprijs voor hun goede werken.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'