TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Diana en haar dochter Louise runnen een bed and breakfast op het Zeeuwse Schouwen-Duiveland. Ze combineren dit met een lunchroom die 's ochtends speciaal opengaat om ontbijt te serveren aan hun gasten.
Met de andere deelnemers gaan Diana en Louise op de tandem naar de Plompe Toren. Dit monument was ooit het middelpunt van het dorp Koudekerke, dat eeuwen geleden door storm en zee werd verwoest. Alleen de toren bleef fier overeind staan.
De B&B-eigenaren gaan daarna door naar het Zeeuwse eiland Tholen waar Natasja en Gerard een accommodatie hebben met theetuin. Op een elektrische chopper rijden ze naar de nabijgelegen toeristenveiling. Tot slot laten Mechteld en Carel zien waar hun gasten slapen, een oude veerpont vlakbij het historische centrum van Dordrecht.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Voor GTST-fans die even willen lachen: Er zijn nieuwe bloopers
16:02Netflix zoekt kandidaten voor levensgroot Monopoly-spel om miljoenenprijs
15:49B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'