TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En daar zitten weer veel mooie exemplaren tussen. Dit zijn ze allemaal: de Adelaar, de Baviaan, de Cycloop, de Egel, de Kameel, de Kangaroe, de Maan, de Mammoet, de Marmot, de Pegasus, de Schildpad, de Struisvogel, de Vampier, de Wasbeer, de Wolf, de Wortel, de Zure Bom, het Blije Ei, het Spaarvarken en het Zeepaard.
Nu al weten wie in de pakken verborgen zitten, is een hele lastige klus, maar het is natuurlijk leuk om een poging te wagen. Ons lijkt het vooral een zware en hele warme klus om in de kameel te zitten.
Het is vanaf 15 november aan panelleden Loretta Schrijver, Monica Geuze, Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard om te raden wie er in de pakken zitten. Ruben Nicolai presenteert de populaire show.
Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise