TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En daar zitten weer veel mooie exemplaren tussen. Dit zijn ze allemaal: de Adelaar, de Baviaan, de Cycloop, de Egel, de Kameel, de Kangaroe, de Maan, de Mammoet, de Marmot, de Pegasus, de Schildpad, de Struisvogel, de Vampier, de Wasbeer, de Wolf, de Wortel, de Zure Bom, het Blije Ei, het Spaarvarken en het Zeepaard.
Nu al weten wie in de pakken verborgen zitten, is een hele lastige klus, maar het is natuurlijk leuk om een poging te wagen. Ons lijkt het vooral een zware en hele warme klus om in de kameel te zitten.
Het is vanaf 15 november aan panelleden Loretta Schrijver, Monica Geuze, Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard om te raden wie er in de pakken zitten. Ruben Nicolai presenteert de populaire show.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde