TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mooi maar loodzwaar, zo valt de Beste zangers special voor Kika misschien wel het best te omschrijven. Oud-deelnemers van de zangwedstrijd kwamen samen voor een benefieteditie die met recht bijzonder genoemd kan worden.
Dat er een traantje wordt gelaten bij Beste zangers is meer regel dan uitzondering, maar doorgaans is er ook voldoende reden voor vrolijkheid. Die pret was in deze avondvullende editie ver te zoeken.
Jan Smit en Kika-ambassadrice Maria Fiselier ontvingen in Sevilla een contigent Beste zangers-veteranen als Jan Dulles, Douwe Bob, Mell en Floor Jansen die mooie, maar vooral emotioneel zware duetten zongen.
Roxeanne Hazes en Bente Fokkens kregen iedereen op de bank stil met hun liedje Zes ballonnen, geschreven door Bente die het nummer rauw en recht uit het hart bracht. Roxeannes stemgeluid bleek een mooie match wat resulteerde in een gedenkwaardig optreden.
Partnerbijdrage
Gert Verhulst heeft plannen voor eigen tv-zender: 'Jeugddroom'
10:42Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine