TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bibi gaat voor de opdracht op pad met een basketballer van 2.13 en de kleine vriendin van zanger Waylon zoekt vanuit de auto naar geschikte gebouwen om een ‘killerfoto’ te maken. Daarbij vergeet ze even dat er ook nog verkeersregels zijn waar zij zich aan moet houden.
De politie houdt haar daarop staande, waarna ze te horen krijgt dat ze door rood licht is gereden. "Een duur fotootje", aldus Bibi. Wat heet; Bibi (29) moet 250 euro aftikken.
Uiteindelijk was het allemaal niet voor niets, want Bibi eindigde in de top drie. Daarmee deed ze het beter dan Art Rooijakkers, die zijn biezen moest pakken. Er keken dinsdag 1.227.000 liefhebbers naar het fotografieprogramma op RTL4.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’