TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bibi gaat voor de opdracht op pad met een basketballer van 2.13 en de kleine vriendin van zanger Waylon zoekt vanuit de auto naar geschikte gebouwen om een ‘killerfoto’ te maken. Daarbij vergeet ze even dat er ook nog verkeersregels zijn waar zij zich aan moet houden.
De politie houdt haar daarop staande, waarna ze te horen krijgt dat ze door rood licht is gereden. "Een duur fotootje", aldus Bibi. Wat heet; Bibi (29) moet 250 euro aftikken.
Uiteindelijk was het allemaal niet voor niets, want Bibi eindigde in de top drie. Daarmee deed ze het beter dan Art Rooijakkers, die zijn biezen moest pakken. Er keken dinsdag 1.227.000 liefhebbers naar het fotografieprogramma op RTL4.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten