TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het huidige seizoen van BinnensteBuiten is nog in volle gang, maar binnenkort kunnen kijkers naast de vertrouwde rubrieken nog twee culinaire miniseries verwachten. BinnensteBuiten Kookt Met Politici en Alain Ziet Sterren.
Een van de series heeft alles te maken met de verkiezingen die er aankomen.
In BinnensteBuiten Kookt Met Politici gaat chef-kok Ramon Brugman aan de slag met verschillende politieke leiders om hun lievelings- of familierecepten te maken.
Zo roert hij onder andere Rob Jetten, Joost Eerdmans, Jesse Klaver, Dilan Ye?ilgöz-Zegerius, Henri Bontebal en Lilian Marijnissen flink in de pannen. Wat aten ze vroeger thuis? En wat zijn hun guilty pleasures op eetgebied? Deze nieuwe serie is vanaf 6 november te zien bij BinnensteBuiten.
Alain Ziet Sterren is geen nieuwe serie, maar wel een nieuw seizoen dat van start gaat. Chef-kok Alain Caron gaat in deze serie in gesprek met de beste sterrenchefs in Nederland. Hij wil bijvoorbeeld weten waar de chefs hun inspiratie vandaan halen en hoe zij de toekomst zien. Alain Ziet Sterren is vanaf 20 oktober te zien bij BinnensteBuiten.
BinnensteBuiten is elke werkdag te zien om 19:10 uur op NPO 2.
Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Next
23:19Sascha Visser reageert in Pauw & De Wit op alle kritiek over docu Ferry Doedens: 'We gaan geen grenzen over'
20:33Nieuwe hond Janny van der Heijden maakt tv-debuut: 'Meant to be'
14:32AVROTROS heeft slecht nieuws voor Flikken Maastricht-fans
14:07Dit is waarom De Slimste Mens op woensdag 18 maart 2026 niet te zien is