TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om de liefde te vinden, hoeven de Waddeneilanders eigenlijk helemaal niet aan zoveel voorwaarden te voldoen. Ze moeten namelijk op een de eilanden wonen en tussen de 21 en 40 jaar oud zijn. Misschien heeft de Texelse boer Jan, die in het seizoen 2014/2015 meedeed aan de zoektocht naar de liefde in Boer zoekt vrouw, nog wel wat tips voor ze.
Kandidaten of mensen die kandidaten aan kunnen leveren zijn van harte welkom om zich te melden bij het castingbureau, zo schrijven ze. “Ben jij die trotse eilander die alles heeft wat zijn hartje begeert, maar alleen de liefde nog moet vinden? Of ken jij daar een leuke vent die het écht verdient om weer eens verliefd te zijn?”
De reguliere afleveringen van Boer zoekt vrouw zijn ten einde nadat er vier boeren op citytrip zijn geweest. Komende zondag komen de boeren terug om aan Yvon Jaspers te vertellen hoe de vlag er een tijd later bij hangt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: onverwachte exit in The Masked Singer verbijstert panel en kijkers
06:47Vanavond op TV: Code of silence, RTL GP: Dakar, Trolls 3: Band Together
15:58GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten