TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om de liefde te vinden, hoeven de Waddeneilanders eigenlijk helemaal niet aan zoveel voorwaarden te voldoen. Ze moeten namelijk op een de eilanden wonen en tussen de 21 en 40 jaar oud zijn. Misschien heeft de Texelse boer Jan, die in het seizoen 2014/2015 meedeed aan de zoektocht naar de liefde in Boer zoekt vrouw, nog wel wat tips voor ze.
Kandidaten of mensen die kandidaten aan kunnen leveren zijn van harte welkom om zich te melden bij het castingbureau, zo schrijven ze. “Ben jij die trotse eilander die alles heeft wat zijn hartje begeert, maar alleen de liefde nog moet vinden? Of ken jij daar een leuke vent die het écht verdient om weer eens verliefd te zijn?”
De reguliere afleveringen van Boer zoekt vrouw zijn ten einde nadat er vier boeren op citytrip zijn geweest. Komende zondag komen de boeren terug om aan Yvon Jaspers te vertellen hoe de vlag er een tijd later bij hangt.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'