TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om de liefde te vinden, hoeven de Waddeneilanders eigenlijk helemaal niet aan zoveel voorwaarden te voldoen. Ze moeten namelijk op een de eilanden wonen en tussen de 21 en 40 jaar oud zijn. Misschien heeft de Texelse boer Jan, die in het seizoen 2014/2015 meedeed aan de zoektocht naar de liefde in Boer zoekt vrouw, nog wel wat tips voor ze.
Kandidaten of mensen die kandidaten aan kunnen leveren zijn van harte welkom om zich te melden bij het castingbureau, zo schrijven ze. “Ben jij die trotse eilander die alles heeft wat zijn hartje begeert, maar alleen de liefde nog moet vinden? Of ken jij daar een leuke vent die het écht verdient om weer eens verliefd te zijn?”
De reguliere afleveringen van Boer zoekt vrouw zijn ten einde nadat er vier boeren op citytrip zijn geweest. Komende zondag komen de boeren terug om aan Yvon Jaspers te vertellen hoe de vlag er een tijd later bij hangt.
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind