TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De deelnemers die het erop gaan wagen, zijn illusionist Hans Klok, Olympisch windsurfkampioen Kiran Badloe, meervoudig wereldkampioen kickboksen Remy Bonjasky, voormalig K3-zangeres Klaasje Meijer, basketballer Chatilla van Grinsven en realityster en Dave Roelvink.
Zij zijn op dit moment volop in training voor hun balans-avontuur dat in goed engels highlinen heet: lopen en balanceren over een meterslange, paar centimeter brede lijn die op heel grote hoogte is gespannen.
The Big Balance bestaat uit drie afleveringen waarin we de BN'ers in vier maanden tijd de verschillende technieken zien leren. Daarnaast voeren ze opdrachten uit die meetellen voor het eindklassement. In elke aflevering hangt de lijn hoger en is hij langer.
Voor Hans, Kiran, Remy, Klaasje, Chatilla en Dave wordt het een karige oud & nieuw want SBS6 zendt de grote finale uit op 1 januari 2022, wanneer ze over een touwtje in de nok van de Johan Cruijff Arena moeten lopen.
Op het eerste gezicht lijkt vooral Dave Roelvink in het nadeel. Hij is net vader geworden en slaapgebrek kan nooit goed zijn als je over een dun touwtje moet lopen.
The Big Balance is vanaf zaterdag 11 december om 20.00 uur te zien op SBS6
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'