TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De deelnemers die het erop gaan wagen, zijn illusionist Hans Klok, Olympisch windsurfkampioen Kiran Badloe, meervoudig wereldkampioen kickboksen Remy Bonjasky, voormalig K3-zangeres Klaasje Meijer, basketballer Chatilla van Grinsven en realityster en Dave Roelvink.
Zij zijn op dit moment volop in training voor hun balans-avontuur dat in goed engels highlinen heet: lopen en balanceren over een meterslange, paar centimeter brede lijn die op heel grote hoogte is gespannen.
The Big Balance bestaat uit drie afleveringen waarin we de BN'ers in vier maanden tijd de verschillende technieken zien leren. Daarnaast voeren ze opdrachten uit die meetellen voor het eindklassement. In elke aflevering hangt de lijn hoger en is hij langer.
Voor Hans, Kiran, Remy, Klaasje, Chatilla en Dave wordt het een karige oud & nieuw want SBS6 zendt de grote finale uit op 1 januari 2022, wanneer ze over een touwtje in de nok van de Johan Cruijff Arena moeten lopen.
Op het eerste gezicht lijkt vooral Dave Roelvink in het nadeel. Hij is net vader geworden en slaapgebrek kan nooit goed zijn als je over een dun touwtje moet lopen.
The Big Balance is vanaf zaterdag 11 december om 20.00 uur te zien op SBS6
Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside
07:40De TV van gisteren: Meer dan miljoen kijkers voor seizoensslot Kopen Zonder Kijken