TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De serie luistert naar de naam NOOD en wordt geregisseerd door Joram Lürsen, die onder meer verantwoordelijk was voor Bankier van het Verzet.
Onder meer actrices Rifka Lodeizen en Nadja Hüpscher nemen het schrijfwerk voor hun rekening. Het is de bedoeling dat de twaalf afleveringen worden geschreven door verschillende scenarioschrijvers.
In de serie, die naar verwachting in het voorjaar van 2021 op de buis komt, staat steeds een noodsituatie centraal. De kant van de 112-centralist en beller wordt uitvoerig belicht. Onder meer Jenny Joris Smit en Melody Klaver leveren het acteerwerk.
De twaalf afleveringen duren ongeveer 25 minuten per stuk.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland