TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mateloos populaire kinderboekenserie wordt in een live-actionfilm opgenomen waarvoor het Filmfonds een bedrag van 37.375 euro beschikbaar stelt. Het scenario wordt geschreven door Tamara Bos, die eerder Minoes en Het paard van Sinterklaas tekende. De regie is handen van Anna van der Heide, met wie Myjer eerder al samenwerkte voor de film Brammetje Baas. De cabaretier schreef voor die film het lied Ik ben anders dan de rest.
De Gorgels vertelt over Melle, een jongetje dat op een nacht een vreemd wezentje op zijn bed vindt, een Gorgel genaamd. Deze Gorgels beschermen kinderen tegen de griezelige Groenlandse Brutelaars.
De Gorgels won in 2016 de Prijs van de Nederlandse Kinderjury en inmiddels zijn er vier boeken in de serie verschenen. Wanneer de film over De Gorgels te zien is, is nog niet bekend.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer