TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de laatste aflevering van Boer Zoekt Vrouw zagen we al dat kersenboer Rob helemaal in vuur en vlam staat van Wendy en stuurde daarom vroegtijdig Sonja naar huis. Aanstaande zondag kunnen we al genieten van een paar citytrips en zien hoe dit afloopt.
In een fragment van komende aflevering is namelijk te zien hoe Rob en Wendy in hun hotelkamer aankomen en een flesje champagne opentrekken. Aan de setting zal het niet liggen, want de rozenblaadjes liggen al op het bed, maar Rob laat weten dat hij het rustig aan gaat doen.
“Ik weet wat ik voor haar voel en dat is alleen maar gegroeid. Maar ik weet het, don’t jump on the other. Het moet wel van twee kanten komen, anders verlies je jezelf. Dus laten het maar gewoon leuke dagen zijn. Dat zou weer een mooie basis zijn om verder te kijken.”
Waar de een al op citytrip gaat, moet de ander nog een definitieve keuze maken. Evert moet zondag het verlossende woord geven aan Maud en Nans. En Maud is ontzettend zenuwachtig. "Ik heb er alles aan gedaan. En nu is het maar gewoon afwachten."
Dit bericht op Instagram bekijken
We gaan zien hoe dit allemaal afloopt. Boer Zoekt Vrouw is elke zondag om 20:25 uur te zien op NPO1.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer