TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tijdens de laatste aflevering van Boer Zoekt Vrouw zagen we al dat kersenboer Rob helemaal in vuur en vlam staat van Wendy en stuurde daarom vroegtijdig Sonja naar huis. Aanstaande zondag kunnen we al genieten van een paar citytrips en zien hoe dit afloopt.
In een fragment van komende aflevering is namelijk te zien hoe Rob en Wendy in hun hotelkamer aankomen en een flesje champagne opentrekken. Aan de setting zal het niet liggen, want de rozenblaadjes liggen al op het bed, maar Rob laat weten dat hij het rustig aan gaat doen.
“Ik weet wat ik voor haar voel en dat is alleen maar gegroeid. Maar ik weet het, don’t jump on the other. Het moet wel van twee kanten komen, anders verlies je jezelf. Dus laten het maar gewoon leuke dagen zijn. Dat zou weer een mooie basis zijn om verder te kijken.”
Waar de een al op citytrip gaat, moet de ander nog een definitieve keuze maken. Evert moet zondag het verlossende woord geven aan Maud en Nans. En Maud is ontzettend zenuwachtig. "Ik heb er alles aan gedaan. En nu is het maar gewoon afwachten."
Dit bericht op Instagram bekijken
We gaan zien hoe dit allemaal afloopt. Boer Zoekt Vrouw is elke zondag om 20:25 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'