TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen van Boer zoekt vrouw worden vanaf zondag 17 september vijf vrijgezelle boeren gevolgd die in verschillende landen in Europa wonen. Zo zoeken Piet uit Duitsland, Claudia uit Frankrijk, Richard uit Slowakije, Haico uit Denemarken en Bernice uit Zweden een partner met behulp van het KRO-NCRV-programma.
"Als je in je eentje op een bedrijf in Slowakije zit waar je de taal niet of nauwelijks spreekt, of in het zeer dunbevolkte Zweden waar je sociale leven bestaat uit contacten met amper een handvol mensen, of in Frankrijk waar je zo druk bent met het runnen van je bedrijf dat je überhaupt het erf niet zomaar af komt, is een partner vinden een helse klus", zegt Jaspers over de aankomende reeks in een persbericht. De vijftigjarige presentatrice kijkt uit naar het nieuwe seizoen. "Je weet dat die paar regels op papier je leven voorgoed op z'n kop kunnen zetten. En dat is wat gaat gebeuren."
Het wordt het veertiende seizoen van het datingprogramma, gepresenteerd door Yvon Jaspers. In de eerste aflevering op 17 september is te zien hoe de boeren in Nederland zijn om hun brieven te lezen en tien potentiële geliefden uit te kiezen. Vijf van hen zullen later in de reeks met de boeren meegaan naar het buitenland voor de logeerdates.
Boer zoekt vrouw Europa is vanaf zondag 17 september om 20.25 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?