TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
KRO-NCRV bevestigde de komst van de special in een persbericht, inclusief toepasselijke foto van Yvon met (kerst)kalkoen.
Yvon brengt vier van de vijf boeren samen in het Friese Alingawier, het museumdorp waar ze ooit hun speeddates hadden. Een mooie plek om herinneringen op te halen aan het afgelopen seizoen. Helaas kwamen alleen Bastiaan en zijn Milou samen, voor boeren Geert, Annemiek en Geert-Jan leverde deelname niets op.
Grote afwezige is boer Jan, die zijn relatie met Nienke afgelopen zomer zag stranden. Yvon gaat bij hem langs op de zorgboerderij om poolshoogte te nemen. Ook checkt ze hoe het gaat met de andere vijf boeren die online naar de liefde zochten.
Boer zoekt vrouw kerstspecial is te zien op vrijdag 25 december om 21.40 uur op NPO 1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer