TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Badr Hari staat de media eigenlijk nooit te woord en meestal laat hij zich horen binnen de ring. Maar voor deze keer maakt de bokser een uitzondering in Badr Hari Returns.
Voor boks fans staat er een spannend boks weekend op het programma. Zaterdag staan verschillende vechters tegenover elkaar tijdens GLORY 80 in het Belgische Hasselt. Waaronder Badr Hari.
De bokser zal het opnemen tegen de Pool Arek Wrzosek. Geen onbekende voor Badr want ze stonden afgelopen september nog tegenover elkaar en toen verloor Badr het duel. Hij zint dus nu op wraak.
In de aanloop naar het gevecht doet Badr exclusief zijn verhaal aan Mark Schaaf en blikt hij terug op de eerste confrontatie met Wrzosek, kijkt hij vooruit op het aanstaande gevecht en praat hij onder meer over het vechten als vader.
Het interview Glory 80 pre-night: Badr Hari Returns is op vrijdag 18 maart om 21:30 uur te zien bij Veronica.
Het gevecht tussen Badr en Arek is niet live op tv te zien, maar kan alleen via de website van GLORY Kickboxing bekeken worden.
Partnerbijdrage
Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg