TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Songfestival-koorts neemt met de dag toe: over een paar dagen staat Claude met C'est La Vie in de finale. 'We' willen natuurlijk winnen! Hoe staat het er momenteel voor met zijn kansen, wat denken de bookmakers? Lees snel verder.
Claude treedt aanstaande zaterdag op tijdens de finale van het Eurovisie Songfestival.
Al direct bij de bekendmaking van Claude als de Nederlandse inzending deed de sympathieke zanger het goed bij de bookmakers en dat werd alleen maar beter toen bekend werd dat hij met C'est La Vie ook daadwerkelijk een gooi naar de winst gaat doen tijdens de finale.
Claude moest het voor de eerste halve finale doen met een wisselende vierde en vijfde plek, maar staat nu op de derde plaats! Oostenrijk en Zweden staan nog boven hem.
Zweden gaat overigens flink aan kop: de wedkantoren dichten KAJ een winkans van maar liefst 39% toe.

Het Eurovisie Songfestival vindt plaats van dinsdag 13 tot en met zaterdag 17 mei 2025 in Basel te Zwitserland. Op 13, 15 en 17 mei zie je de halve finales en finale om 21:00 uur bij AVROTROS op NPO 1.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026