TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je vindt 'm hieronder.
Het lied heet C'est La Vie en is in het Engels en Frans gezongen wat natuurlijk perfect is voor het internationale Songfestival-publiek. De song begint met rustige pianoklanken en gaat daarna over naar een lekkere uptempo beat. Het nummer kent verder een makkelijk meezing gehalte doordat er 'C'est La La La La La Vie' in het refrein wordt gezongen.
"Het liedje gaat over moeders in het algemeen. Daar heb ik de inspiratie vandaan", vertelde Claude eerder al over zijn inzending. "Het is een persoonlijk nummer: een beetje dansen, een beetje huilen, alles zit erin."
Het Eurovisie Songfestival vindt dit jaar plaats van dinsdag 13 mei t/m zaterdag 17 mei 2025 in het Zwitserse Bazel.
Claude treedt op in de eerste halve finale op 13 mei. Hij neemt het hier op tegen landen als Zweden, Portugal, België en Noorwegen.
De twee halve finales en de grote finale zijn te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Niets missen? We houden je op deze pagina op de hoogte van het liedjesfestijn.
Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'
10:30‘Toch nog oprechte liefde in Winter Vol Liefde: Thérèse en Yvonne moeten samen verder'