TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je vindt 'm hieronder.
Het lied heet C'est La Vie en is in het Engels en Frans gezongen wat natuurlijk perfect is voor het internationale Songfestival-publiek. De song begint met rustige pianoklanken en gaat daarna over naar een lekkere uptempo beat. Het nummer kent verder een makkelijk meezing gehalte doordat er 'C'est La La La La La Vie' in het refrein wordt gezongen.
"Het liedje gaat over moeders in het algemeen. Daar heb ik de inspiratie vandaan", vertelde Claude eerder al over zijn inzending. "Het is een persoonlijk nummer: een beetje dansen, een beetje huilen, alles zit erin."
Het Eurovisie Songfestival vindt dit jaar plaats van dinsdag 13 mei t/m zaterdag 17 mei 2025 in het Zwitserse Bazel.
Claude treedt op in de eerste halve finale op 13 mei. Hij neemt het hier op tegen landen als Zweden, Portugal, België en Noorwegen.
De twee halve finales en de grote finale zijn te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Niets missen? We houden je op deze pagina op de hoogte van het liedjesfestijn.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'