TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je vindt 'm hieronder.
Het lied heet C'est La Vie en is in het Engels en Frans gezongen wat natuurlijk perfect is voor het internationale Songfestival-publiek. De song begint met rustige pianoklanken en gaat daarna over naar een lekkere uptempo beat. Het nummer kent verder een makkelijk meezing gehalte doordat er 'C'est La La La La La Vie' in het refrein wordt gezongen.
"Het liedje gaat over moeders in het algemeen. Daar heb ik de inspiratie vandaan", vertelde Claude eerder al over zijn inzending. "Het is een persoonlijk nummer: een beetje dansen, een beetje huilen, alles zit erin."
Het Eurovisie Songfestival vindt dit jaar plaats van dinsdag 13 mei t/m zaterdag 17 mei 2025 in het Zwitserse Bazel.
Claude treedt op in de eerste halve finale op 13 mei. Hij neemt het hier op tegen landen als Zweden, Portugal, België en Noorwegen.
De twee halve finales en de grote finale zijn te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Niets missen? We houden je op deze pagina op de hoogte van het liedjesfestijn.
Partnerbijdrage
Nieuwslezeres Daphne Lammers doorbreekt maandenlange stilte: 'I will be back'
08:35De TV van gisteren: Programmering van zaterdagavond weet tv-kijkers amper te verleiden
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Vals spel, Norbit
13:15B&B Vol Liefde deelnemer Timothy reageert op kritiek: 'Dat houdt me in leven' (video)
09:41'RTL4 komt met groot nieuws over The Masked Singer'