TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bridget sleept het roddelblad voor de rechter vanwege een recent verhaal waarin wordt beweerd dat de liefdesaffaire tussen haar en Hazes al in 2014 gaande is.
Patty Brard
De twee zouden elkaar voor het eerst romantisch hebben getroffen tijdens het huwelijksfeest van Patty Brard. In die dagen was André pas samen met Monique Westenber. Privé wist te melden dat Bridget en André tijdens het huwelijksfeest van Patty Brard hadden liggen rommelen in het flessenhok. Bridget slikt dit niet en eist bij de rechter 7500 euro en een rectificatie.
Eerder deze week ging hoofdredacteur Evert Santegoeds al door het stof vanwege een andere Hazes akkefietje. Toen de relatie tussen de zanger en de presentatrice bekend werd, beeldde Privé het zoontje van André af met de kop "Kleine jongen, hoe leg je hem dit uit?". André werd woedend en nam het advocatenkantoor van Peter R. De Vries in de arm die met een zaak dreigde. Zo zou minimaal het portretrecht van de driejarige Hazes telg geschonden zijn.
Privé laat het niet tot een rechtszaak komen en treft een zogenoemde minnelijke schikking. Santegoeds verklaart in zijn column dat het blad zich "onvoldoende heeft gerealiseerd welke impact deze foto op betrokkenen heeft." Ook is er een onbekend bedrag overgemaakt naar FKK Animal Rescue op Bonaire, waarmee de zaak wat Santegoeds betreft afgedaan is.
Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'
09:31Dropout Resort met Nadia Palesa komt binnenkort ook op tv
09:06Dit programma vervangt Race across the World op RTL 4
08:45De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers zijn onverbiddelijk over de familie Spanbroek: 'Ga terug naar Nederland'
06:47Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises