TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde de goedlachse televisiemaker zondagavond in Media Inside. Britt maakte enkele programma's voor Talpa en kreeg in ruil geen salaris of vergoeding, maar paard George. Ze laat nu weten dat deze constructie voor problemen zorgt.
"Ik wilde gewoon dat paard en als ik geld had gekregen, dan moest ik daar zelf belasting over betalen en nu niet. Belastingtechnisch moest George op naam van Talpa blijven. We hebben wel een contract dat ik levenslang mag bepalen wat er met George gebeurt", zo zegt Britt in de uitzending.
"Jullie denken dat ik nu iets zeg waar ik problemen mee krijg, maar we hebben al megaproblemen ermee, dus", aldus Britt, die onder meer haar opwachting maakt in Wie van de drie. "Ik weet niet of het handig is om er meer over te zeggen."
Talpa heeft nog niet gereageerd op de uitspraken van Britt.
Waarom is De Hanslers nog niet verlengd? Evert Santegoeds heeft zo zijn vermoedens
13:42Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom