TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers gaan hiervoor niet over één nacht ijs: er wordt een behoorlijk blik aan bekende Nederlandse en Vlaamse zangers opengetrokken.
Het nieuwe muziekprogramma Tulpen uit Antwerpen lijkt in de basis op Beste Zangers en Liefde voor Muziek. Net als in die populaire shows moeten de artiesten namelijk andermans nummers in een nieuw jasje steken. Zo wagen de artiesten uit Nederland zich aan de Vlaamse klassiekers en de Vlaamse zangers en zangeressen coveren een oorwurm uit Nederland.
Dit doen ze natuurlijk niet voor niets. Wekelijks zal het publiek in de studio bepalen welke cover doorstroomt naar de grote finale. Uiteindelijk zullen er daar twee winnaars uitkomen, zowel een Nederlandse als een Vlaamse hit. Of daar ook nog een prijs aan hangt voor de artiest in kwestie, is nog niet bekend. Mogelijk is het enkel de eer.
Het programma zal gepresenteerd worden door Buddy Vedder en de Vlaamse presentatrice Kat Kerkhofs, maar zij zijn zeker niet de enige bekenden in de show. Onder meer Jeroen van der Boom, Danny de Munk, René Froger, rapper Bizzey, Rob Dekay, Romy Monteiro, Douwe Bob en tal van andere artiesten zullen hun opwachting maken.
Bekijk hieronder snel de eerste beelden!
Wanneer Tulpen uit Antwerpen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'