TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers gaan hiervoor niet over één nacht ijs: er wordt een behoorlijk blik aan bekende Nederlandse en Vlaamse zangers opengetrokken.
Het nieuwe muziekprogramma Tulpen uit Antwerpen lijkt in de basis op Beste Zangers en Liefde voor Muziek. Net als in die populaire shows moeten de artiesten namelijk andermans nummers in een nieuw jasje steken. Zo wagen de artiesten uit Nederland zich aan de Vlaamse klassiekers en de Vlaamse zangers en zangeressen coveren een oorwurm uit Nederland.
Dit doen ze natuurlijk niet voor niets. Wekelijks zal het publiek in de studio bepalen welke cover doorstroomt naar de grote finale. Uiteindelijk zullen er daar twee winnaars uitkomen, zowel een Nederlandse als een Vlaamse hit. Of daar ook nog een prijs aan hangt voor de artiest in kwestie, is nog niet bekend. Mogelijk is het enkel de eer.
Het programma zal gepresenteerd worden door Buddy Vedder en de Vlaamse presentatrice Kat Kerkhofs, maar zij zijn zeker niet de enige bekenden in de show. Onder meer Jeroen van der Boom, Danny de Munk, René Froger, rapper Bizzey, Rob Dekay, Romy Monteiro, Douwe Bob en tal van andere artiesten zullen hun opwachting maken.
Bekijk hieronder snel de eerste beelden!
Wanneer Tulpen uit Antwerpen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker