TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers gaan hiervoor niet over één nacht ijs: er wordt een behoorlijk blik aan bekende Nederlandse en Vlaamse zangers opengetrokken.
Het nieuwe muziekprogramma Tulpen uit Antwerpen lijkt in de basis op Beste Zangers en Liefde voor Muziek. Net als in die populaire shows moeten de artiesten namelijk andermans nummers in een nieuw jasje steken. Zo wagen de artiesten uit Nederland zich aan de Vlaamse klassiekers en de Vlaamse zangers en zangeressen coveren een oorwurm uit Nederland.
Dit doen ze natuurlijk niet voor niets. Wekelijks zal het publiek in de studio bepalen welke cover doorstroomt naar de grote finale. Uiteindelijk zullen er daar twee winnaars uitkomen, zowel een Nederlandse als een Vlaamse hit. Of daar ook nog een prijs aan hangt voor de artiest in kwestie, is nog niet bekend. Mogelijk is het enkel de eer.
Het programma zal gepresenteerd worden door Buddy Vedder en de Vlaamse presentatrice Kat Kerkhofs, maar zij zijn zeker niet de enige bekenden in de show. Onder meer Jeroen van der Boom, Danny de Munk, René Froger, rapper Bizzey, Rob Dekay, Romy Monteiro, Douwe Bob en tal van andere artiesten zullen hun opwachting maken.
Bekijk hieronder snel de eerste beelden!
Wanneer Tulpen uit Antwerpen te zien is, is vooralsnog niet bekend.
Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026
08:56Dit zijn de juryleden van So You Think You Can Dance
08:55De TV van gisteren: kijkers Winter Vol Liefde krijgen rillingen van Gilbert
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Elysium
00:48Komende week in GTST: Hervatte hardvochtigheden en de drieste drie dagen date