TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Buladó gaat over de elfjarige Kenza (Tiara Richards) die met haar vader Ouira (Hooi) en opa Weljo (Felix de Rooy) opgroeit op Curaçao in een huis op een autosloperij. Ze wil haar eigen pad uitstippelen in het leven, maar daarbij wordt het haar niet makkelijk gemaakt. Ook het overlijden van haar moeder laat sporen na.
"Het bijzondere script dat me meteen tot in mijn ziel raakte, het draaiproces op mijn geboorte-eiland Curaçao, wat magisch en persoonlijk was. Het feit dat ik met deze film het publiek een hele andere kant van mezelf als acteur kan laten zien, daar ben ik heel dankbaar voor", zegt Everon (38) in een reactie aan NU.nl. Buladó gaat namelijk over de oorspronkelijke bewoners en indianenstam van Curaçao.
Het Nederlands Film Festival start dit jaar op 25 september, maar over de invulling is nog maar weinig bekend. Dit heeft alles te maken vanwege de restricties wat het coronavirus betreft.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint