TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Buladó gaat over de elfjarige Kenza (Tiara Richards) die met haar vader Ouira (Hooi) en opa Weljo (Felix de Rooy) opgroeit op Curaçao in een huis op een autosloperij. Ze wil haar eigen pad uitstippelen in het leven, maar daarbij wordt het haar niet makkelijk gemaakt. Ook het overlijden van haar moeder laat sporen na.
"Het bijzondere script dat me meteen tot in mijn ziel raakte, het draaiproces op mijn geboorte-eiland Curaçao, wat magisch en persoonlijk was. Het feit dat ik met deze film het publiek een hele andere kant van mezelf als acteur kan laten zien, daar ben ik heel dankbaar voor", zegt Everon (38) in een reactie aan NU.nl. Buladó gaat namelijk over de oorspronkelijke bewoners en indianenstam van Curaçao.
Het Nederlands Film Festival start dit jaar op 25 september, maar over de invulling is nog maar weinig bekend. Dit heeft alles te maken vanwege de restricties wat het coronavirus betreft.
Partnerbijdrage
Tooske: 'Gaan we Fabiënne uit De Bondgenoten ook een keer zien lachen?'
09:06Wil Johan Derksen naar RTL? 'Dit heb ik tegen John de Mol gezegd'
08:19De TV van gisteren: Wilfred Genee heeft nog geen kijkcijferhit te pakken met Mi Dushi
06:47Vanavond op TV: Flikken Gent, Pretty Woman, Days Of Thunder
12:35Paul de Leeuw twijfelt over toekomstige tv-programma's: 'Die ellende is het me niet meer waard'