TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geraldine Kemper krijgt de ene na de andere presentatieklus voorgeschoteld. Dat klinkt voor velen als een droom, maar die droom veranderde voor de BNNVARA-presentatrice bijna in een nachtmerrie. Ze moest vrijwel altijd op Schiphol klaarstaan om een televisiereis te maken. Zo vaak, dat een burn-out dreigde.
“Je moet ook tijd hebben om al die indrukken te verwerken en thuis te zitten”, vertelt Geraldine in Vrouw. “Maar ik heb aan mijn manager een heel goeie, zij hangt vervolgens echt aan de telefoon bij BNN.”
Gelukkig luistert haar werkgever goed naar de manager van Geraldine. “Zij hebben er ook niks aan als je op een gegeven moment bent uitgeschakeld. Nu proberen we er op te letten dat mijn werk wat beter verdeeld is over het jaar. Dat gaat nu erg goed, ik heb meer tijd om bij te komen.”
Lees ook: Bibi Breijman heeft een burn-out
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden