TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geraldine Kemper krijgt de ene na de andere presentatieklus voorgeschoteld. Dat klinkt voor velen als een droom, maar die droom veranderde voor de BNNVARA-presentatrice bijna in een nachtmerrie. Ze moest vrijwel altijd op Schiphol klaarstaan om een televisiereis te maken. Zo vaak, dat een burn-out dreigde.
“Je moet ook tijd hebben om al die indrukken te verwerken en thuis te zitten”, vertelt Geraldine in Vrouw. “Maar ik heb aan mijn manager een heel goeie, zij hangt vervolgens echt aan de telefoon bij BNN.”
Gelukkig luistert haar werkgever goed naar de manager van Geraldine. “Zij hebben er ook niks aan als je op een gegeven moment bent uitgeschakeld. Nu proberen we er op te letten dat mijn werk wat beter verdeeld is over het jaar. Dat gaat nu erg goed, ik heb meer tijd om bij te komen.”
Lees ook: Bibi Breijman heeft een burn-out
Deze artiesten treden op tijdens de eerste editie van Nationale Lichtjesavond
07:54Het is officieel: Caroline en Arie uit B&B Vol Liefde hebben verkering
07:53De TV van gisteren: ‘Verdwenen’ Monique zorgt voor ergernis bij De Hanslers-kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Kong: Skull Island