TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geraldine Kemper krijgt de ene na de andere presentatieklus voorgeschoteld. Dat klinkt voor velen als een droom, maar die droom veranderde voor de BNNVARA-presentatrice bijna in een nachtmerrie. Ze moest vrijwel altijd op Schiphol klaarstaan om een televisiereis te maken. Zo vaak, dat een burn-out dreigde.
“Je moet ook tijd hebben om al die indrukken te verwerken en thuis te zitten”, vertelt Geraldine in Vrouw. “Maar ik heb aan mijn manager een heel goeie, zij hangt vervolgens echt aan de telefoon bij BNN.”
Gelukkig luistert haar werkgever goed naar de manager van Geraldine. “Zij hebben er ook niks aan als je op een gegeven moment bent uitgeschakeld. Nu proberen we er op te letten dat mijn werk wat beter verdeeld is over het jaar. Dat gaat nu erg goed, ik heb meer tijd om bij te komen.”
Lees ook: Bibi Breijman heeft een burn-out
Partnerbijdrage
Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV
17:38Heftige confrontatie met verwarde man in Bureau Groningen: 'Heftig om aan te zien'
15:15Wanneer is de landelijke intocht van Sinterklaas 2026 op tv te zien?