TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uiteindelijk ging Holly Osborne er met de prijs vandoor. Zij speelt de moeder van June in The handmaid's tale. Carice van Houten was niet helemaal voor niets gekomen, ze mocht met de rest van de GoT-cast een Emmy uitreiken. Bovendien zag ze er hartstikke goed uit op de rode loper. Carice had naar eigen inzicht het beste haar en de beste jurk.
You win some, you loose some @iemmys I had the best hair @gdrgdrgdrhair and the best dress @TheVampiresWife , I didn’t trip or puke on stage. Win win. pic.twitter.com/9s3S0G30DA — Carice van Houten (@caricevhouten) September 16, 2019
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?