TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Uiteindelijk ging Holly Osborne er met de prijs vandoor. Zij speelt de moeder van June in The handmaid's tale. Carice van Houten was niet helemaal voor niets gekomen, ze mocht met de rest van de GoT-cast een Emmy uitreiken. Bovendien zag ze er hartstikke goed uit op de rode loper. Carice had naar eigen inzicht het beste haar en de beste jurk.
You win some, you loose some @iemmys I had the best hair @gdrgdrgdrhair and the best dress @TheVampiresWife , I didn’t trip or puke on stage. Win win. pic.twitter.com/9s3S0G30DA — Carice van Houten (@caricevhouten) September 16, 2019
Voor Engeland begint vandaag het echte werk op het WK voetbal. In de zestiende finales wacht Congo, dat niets liever doet dan een van de favorieten vroegtijdig naar huis sturen.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL