TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste aflevering van Carice & Halina is vandaag te beluisteren en gaat over 'ouwe koeien, New York, sex, dood, kaas, film, macht, vriendschap, baardgroei, liefde, natuur en nog veel meer'.
De dames vrezen dat hun vriendschap aan een zijden draadje hangt en beschouwen deze podcast gekscherend als een 'desperate poging om deze vriendschap te behouden'.
Halina woont al een tijdje in de Verenigde Staten om films te maken. Haar eerste poging, Bodies, Bodies, Bodies, werd goed ontvangen. Die film staat vanaf 8 maart op Netflix. Carice staat op het punt om in Poor Boy te gaan spelen, een film die haar Australische echtgenoot Guy Pierce regisseert. Ze is binnenkort ook te zien in Verborgen Verleden.
De eerste aflevering van Carice en Halina staat vanaf woensdag op alle bekende podcastplatformen.
Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Murder on the Orient Express